به گزارش پارس به نقل از ببینین، آینه دارای حسگر، نشانی از آینده ای است که در آن تمام وسایل هرچند غیرهوشمند و ساده می توانند از حسگرها، اتصالات اینترنتی و هوشمندی های نرم افزاری استفاده کنند تا ابزارهای ساده را به وسایلی هوشمند تبدیل کنند.

آینه دارای حسگر را simplehuman شرکتی لس آنجلسی تولید کرده است که به واسطه تولید سطل های زباله، جای صابون و سایر وسایل آشپزخانه و حمام مشهور شده است. این آینه زمانی که به آن نزدیک می شوید روشن می شود و نور آن به گونه ای طراحی شده است که طیف رنگی نور خورشید را شبیه سازی کند تا شما بتوانید رنگ ها را در حالت طبیعی شان ببینید.

در کنار نور LED و شارژر USB، آن چه که این آینه را جذاب تر می کند کارهایی است که می توان به کمک آن انجام داد. اگر simplehuman یک فرستنده کم مصرف وای فای را در این آینه گنجانده بود، این آینه به یک ابزار بسیار پرکاربرد در زندگی روزمره تبدیل می شد. در این سورت آینه می توانست به اینترنت متصل شده و با اپی که روی آی فون یا گوشی اندروییدی شما نصب شده است، ارتباط برقرار کند. حسگر می توانست چهره شما را تحلیل کند و بسته به وضعیت پیشنهادهایی را مطرح کند. این پیشنهادها و راهنمایی ها درباره آرایش می توانست از سوی متخصصین میک آپ ارایه شود. در مورد آقایان ممکن است این پیشنهادها به یادآوری اصلاح صورت یا موارد مشابه محدود شود، اما به هر حال جذاب بوده و مردان را نیز به استفاده از این وسیله ترغیب می کند!
واقعیت این است که با ارایه تجربه ای بسیار شخصی شده، simplehuman می تواند از برندی نادیده (چرا که محصولاتش معمولا در گوشه و کنار منزل و خارج از توجه هستند) به برندی در مرکز توجه زندگی روزمره تبدیل شود. با افزودن حسگرها و قابلیت اتصال به ابزارهای روزمره، به یقین با پدیده هایی جذاب و گاه جادویی مواجه خواهیم شد.