به گزارش پارس به نقل از تسنیم، ارتش سوریه طی ساعات گذشته حملات هوایی و توپخانه ای خود به پایگاههای گروه تروریستی داعش در بخش جنوب غربی و اطراف میدان اصلی شهر شیخ مسکین واقع در حومه درعا در جنوب این کشور را گسترده‌تر کرد و این در حالی است که برخی از گزارشها از فرار شماری از تروریستها و سرکرده های آنها به سمت دو شهرک "إبطع" و "نوی" در اطراف شیخ مسکین حکایت دارد.

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروه‌های تروریستی در حومه دمشق پایتخت این کشور، تعدادی از ساختمانها و مناطق در نزدیکی "جامع الرضا" در شمال شرق "المرکز الثقافی" و ساختمانهای "پاشا" در عمق شهر "داریا" در غوطه غربی دمشق را بعد از درگیری با عناصر گروه تروریستی "اجناد الشام" به کنترل خود در آوردند و همزمان جنگنده های ارتش سوریه نیز پایگاههای این گروه تروریستی در داخل داریا را هدف قرار دادند.

و خبر دیگر اینکه ارتش سوریه تلاش یک گروه تروریستی برای حمله به مراکز نظامی در اطراف شهر "مضایا" در حومه غربی دمشق را دفع کردند.

تروریستها تلاش داشتند محاصره شدیدی که از سوی ارتش سوریه بر این منطقه تحمیل شده است را بشکنند که نیروهای ارتش سوریه موفق شدند ضمن دفعه حمله آنها، تمامی عناصر تروریستی را به هلاکت رسانده و یا زخمی کنند.

ارتش سوریه با موشکهای زمین به زمین یک منزل در روستای "الخزرجیه" در حومه قنیطره در جنوب غرب این کشور را که شماری از تروریست‌ها در آن پناه گرفته بودند هدف قرار داد. در پی این حمله موشکی ساختمان مذکور به طور کامل تخریب و همه تروریستهایی که در آن حضور داشتند، به هلاکت رسیدند.

و خبر دیگر اینکه گروه تروریستی جیش الفتح به کشته و زخمی شدن شماری از عناصر خود در پی انفجار بمب در مسیر خودروی آنها در جاده بین المللی حلب به دمشق در شمال این کشور اعتراف کرد.