نمای ساختمان هم بسیار در زیبایی ساختمان موثر است تا جایی که افرادی هزینه های گزافی را برای زیبا شدن نمای ساختمانشان پرداخت می کنند ولی به نظر شما اگر طراحی این نمای ساختمان شیک و جذاب باشد ولی از تمیزی برخوردار نباشد می تواند سبب شود که نمای ساختمان زیبا جلوه دهد؟ قطعا جواب خیر است  و شما باید به تمیزی نمای ساختمان تان اهمیت ویژه ی بدهید.

1

 

برای اینکه نمای ساختمان خود را بشویید باید از افرادی استفاده کنید که در این کار حرفه ی هستند و کارشان را بخوبی بلد می باشند چرا که ممکن است استفاده از افراد غیرحرفه ی ، آسیب ها و خسارت های را به همراه داشته باشد از جمله خسارت های جانی و مالی.

شاید برایتان سوال باشد که چه زمانی ما می توانیم از کف سابی ، سنگ سابی و نماشویی استفاده کنیم؟ دقت داشته باشید که وقتی گردو غبار و کثیفی بر روی ساختمان شما وجود داشته باشد همانطور که در پارگراف های فوق بیان کرده ایم ، سبب می شود ساختمان جلوه ی زیبایش را از دست بدهد و تا جایی که شما دوست دارید به هر نحوه ی آن را مثل سابق کنید. امروزه خوشبختانه تکنولوژی های جدیدی به وجود آمده که علاوه بر ایجاد مشاغل جدید برای افراد سبب شده تا هر کاری را بتوان به بهترین نحوه انجام داد.

وقتی شما ساختمان خود را به تازگی ساخته اید و کف ساختمان خیلی کثیف است و الودگی سراسر کف ساختمان را پوشانده است می توانید از کف سابی و سنگ سابی استفاده کنید. فکر کنید شما هزینه و زمان زیادی را برای انتخاب کاشی ، سنگ و ... برای زیباتر شدن ساختمان ها پرداخته  اید ولی پس از اینکه ساخت ساختمان شما به اتمام رسید آلودگی های روی کف سبب می شود که کاملا این نمای سنگ و کاشی گرفته شود به نوعی شما را شوک زده خواهد کرد ولی اصلا نگران نباشید برای شما یک راه حل ساده وجود دارد ، کافی است از افراد حرفه ی در کف سابی ها و سنگ سابی ها کمک بگیرید تا آنها در کوتاه ترین زمان زیبایی را به کف ساختمان شما ببخشند.

2

 

البته منظور ما این نیست که فقط زمانی که ساختمانتان را ساختید یا آن را بازسازی کرده اید از کف سابی و سنگ سابی استفاده کنید بلکه اگر ساختمان شما از ساختمان های است که مدت زیادی ساخته شده است و احساس می کنید دیگر مانند سابق زیبا نیست و آلودگی سطح آنرا فرا گرفته است و دیگر آلودگی ها اجازه نمیدهند که مثل گذشته هموار باشد نیز می توانید از کف سابی و سنگ سابی ها استفاده نمایید.

سنگ های مرمر وقتی ترک می خورند آلودگی ها زیادی به آنها نفوذ می کند و اگر محیط نیز دارای تردد زیادی باشد سبب می شود که این آلودگی ها چندین برابر شود و البته در چنین مکان های کاشی ها و سنگ ها عمرشان کمتر شده و در نهایت استفاده از کف سابی و سنگ سابی نیاز می شود.

فراموش نکنید در اکثر پارکینگ ها که کف های بتنی دارند نیاز است که برای هموار کردن آنها از کف سابی و سنگ سابی استفاده گردد.

قطعا وقتی مصالحی بر روی کف ساختمان ریخته می شود و سبب ایجاد پست و بلندی در کف شده ، استفاده از کفسابی ، سنگ سابی و نماشویی ضروری می شود.

آن سنگ های صادراتی  بسیار گران است.بنابراین نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارد. برای کفسابی و نماشویی با مشاره تماس های زیر در تماس باشید.

 تلفن : 02122829338 همراه : 09123705480