مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار جانباز حاج حسین اسدالهی فردا جمعه ۲۲ اسفند در گلزار شهدای وردآورد برگزار می‌شود.

در این مراسم سردار محمد کوثری سخنرانی و سعید حدادیان و محمدحسین حدادیان مرثیه‌خوانی خواهند کرد. شعرخوانی مصطفی صابرخراسانی بخش دیگری از این مراسم خواهد بود.

این مراسم فردا (جمعه) از ساعت ۱۵ در گلزار شهدای وردآورد برگزار می‌شود. این برنامه از صفحه اینستاگرام hajatnews.ir پخش زنده خواهد شد.

سردار حسین اسداللهی فرمانده سابق لشکر عملیاتی ۲۷ محمدرسول الله (ص) دوم فروردین ۱۳۹۹ پس از عمری مجاهدت و ایثار بر اثر عوارض شیمیایی دوران دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست.

شهید اسدالهی از رزمندگان دوران دفاع مقدس بود که پس از پایان جنگ تحمیلی، سال‌ها در سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ مشغول به خدمت بوده و فرماندهی اسبق لشکر ۲۷ حضرت محمد رسول الله (ص) در کارنامه‌ی مدیریتی او است. وی همچنین بعد از شکل‌گیری گروهک‌های تروریستی و تکفیری از جمله داعش، مدت‌ها در سوریه حضور داشت و در کنار سایر رزمندگان و مدافعان حرم حضرت زینب (س) نقشی اساسی در شکست داعش داشت.

شهید اسدالهی پس از نابودی داعش، در صحنه‌های مختلف خدمت رسانی به ملت شریف ایران بویژه در صحنه‌های امدادرسانی زلزله‌ی در غرب کشور و همچنین وقوع سیل در شهر‌های شمال و غرب کشور دوشادوش بسیجیان و گروه‌های جهادی، حضوری شبانه روزی داشتند.