• لینک کوتاه
 • کد خبر: 77798

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیش نویس اصلاح قانون کار را با نظر همه شرکای اجتماعی تدوین و مجدد به مجلس ارسال خواهد کرد.

  به گزارش پارس ، علی ربیعی در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا پیش نویس اصلاح قانون کار با نظر شرکای اجتماعی تدوین و به مجلس ارسال شده است؟ گفت: پیش نویس اصلاح قانون کار با نظر شرکای اجتماعی تامین نشده که برگشته و حتما اشکالاتی بوده که مجلس اصلاحیه را عودت داده است.

  وی گفت: یکی از اولویتهای اساسی کار من اصلاحیه قانون کار است و در صدد هستم تا هرچه زودتر آن را بررسی کنم و پس از تامین نظر شرکای اجتماعی آن را به مجلس برگردانم.

  ربیعی درباره تغییر و تحولاتی که اخیرا در خصوص هیات مدیره اتاق تعاون ایران به وجود آمده است، گفت: در مورد آن چیزهای شنیده ام و اصل قضیه را پیگیری خواهم کرد.

  وی درخصوص خواسته تشکلهای کارگری مبنی بر اجرای سه جانبه گرایی واقعی، اظهار کرد: ما آمده ایم که سه جانبه گرایی واقعی را اجرا کنیم و یقینا یکی از برنامه های من افزایش مشارکت اجتماعی و تحقق سه جانبه گرایی واقعی است.

  ربیعی ابراز امیدواری کرد که در دوران تصدی اش به قراردادهای سفید امضای کارگران خاتمه داده شود.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره تغییراتی که در مجموعه وزارتخانه مدنظر دارد نیز گفت: این تغییرات با هدف خاصی نیست و تلاش ما این است که این تغییرات به بهبود امور کمک کند.

  ایران قانون کار کار و رفاه اجتماعی وزارتخانه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی وزیر مجلس اجتماعی بررسی اصلاحیه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها