ساخت ویلا شمال از آرزوهای هر کسی به شمار می رود. هم اکنون برخی ادارات با تامین وام ودیعه مسکن اقدام به ساخت ویلا شمال برای کارکنان خود میکنند.


طبق اعلام مدیر عامل خانه مدارس، قرار است در فاز اول 500 دستگاه ویلای شهرکی در شمال کشور ( گیلان و مازندران ) در متراژهای مختلف با تحویل یک ساله و با وام 300 میلیون تومانی 5 ساله احداث گردد، 70 درصد این ظرفیت برای فرهنگیان و 30 درصد برای سایر کارمندان دولتی در نظر گرفته شذه است، ویلاها در سه تیپ تک خواب، دو خواب و  دوبلکس دو خواب و به صورت شهرکی با نگهبانی وتمامی امکانات رفاهی لازم ساخته خواهد شد.

 

وی همچنین اظهار امیدواری کرد که در صورت تامین شرایط لازم، احداث در فازهای بعدی نیز ادامه داشته باشد تا تمام متقاضیان بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده نمایند. فرهنگیان و سایر کارمندان متقاضی میتوانند در تاریخ های 12 و 13 و 14 مرداد ماه به مدت سه روز از طریق سایت به نشانی khanemadares.ir  خانه مدارس ثبت نام نمایند. 

لازم به ذکر است ثبت نام برای همه فرهنگیان و کارمندان دولت رایگان می باشد و لیست متقاضیان منتخب در تاریخ 20 مرداد ماه در سایت خانه مدارس درج خواهد شد. همچنین مدت زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد. اطلاعات بیشتر متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

خانه

سالهاست که خانه مدارس خدمات ارزنده ای به مدارس و فرهنگیان ارائه میکند و رضایت مدارس و فرهنگیان از اهداف اصلی آن بوده است، خانه مدارس در زمینه های تامین لوازم بایگانی و آموزشی و پژوهشی برای مدارس بسیار موفق عمل کرده است و امیدوار است با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های موجود بتواند گام های موثرتری برای مدارس و فرهنگیان بردارد.

 
 

ثبت نام فقط برای فرهنگیان و کارمندان دولتی می باشد و به ثبت نام سایرافراد ترتیب اثر داده نخواهد شد.