بازار امروز یکشنبه (۱۴ دی ماه) بازار مانند روز گذشته با عرضه در نمادهای کوچک و بزرگ آغاز به کار کرد.

برترین صفوف تقاضا و عرضه در بورس و فرابورس در ۵دقیقه ابتدایی پیش گشایش

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۱۴ دی ماه

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۱۴ دی ماه

قرار گرفتن سهم‌ها در نقطه قیمتی جذاب، موجب شد تا امروز شاهد عقب نشینی نسبی فروشندگان در اکثر نماد‌های بزرگ و شاخص ساز باشیم.

در گروه خودرویی‌ها شاهد معاملاتی متعادل هستیم. خودرو در قیمت ۲۱۲ تومان افت ۲ درصد دارد. خساپا در قیمت ۲۹۱ تومان داد و ستد می‌شود. در قطعه ساز‌ها اغلب نماد‌ها با صف خرید همراه هستند.

در گروه فرآورده‌های نفتی شپنا در قیمت ۱۱۶۳ تومان افت ۴ درصد دارد. شبریز افت ۴ درصد دارد و شتران در قیمتی پایین‌تر از ۱۰۰۰ تومان قرار گرفت.

در گروه بانکی‌ها وپست رشد بیش از ۴ درصدی دارد. وپارس در قیمت ۳۴۷ تومان داد و ستد می‌شود و نماد ونوین در قیمت ۵۱۰ تومان قرار دارد و افت ۲ درصدی را تجربه می‌کند.

در گروه فلزات اساسی فولاد در قیمت ۱۲۳۷ تومان افت ۱ درصد را تجربه می‌کند. فملی در مدار مثبت قرار گرفته و در محدوده قیمتی ۱۳۵۸ تومان دنبال می‌سود. ذوب از کف قیمت روزانه فاصله گرفته و در قیمت ۴۴۸ تومان داد و ستد می‌شود.

افت ۸هزار واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه آغازین معاملات امروز

شاخص کل بورس تهران در ساعت ۹:۱۰ در ارتفاع یک میلیون و ۳۴۵هزار واحد قرار گرفته است.

نماد‌های انرژی۳، شبهرن و شیران بیش‌ترین تأثیر مثبت و نماد‌های شستا، فولاد و شپنا بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

وپارس در آستانه تشکیل صف خرید قرار گرفت.

فراورده‌های نفتی نیز امروز معاملاتی نسبتا منفی را تجربه می‌کنند. شنفت٬ شراز٬ شاوان٬ ونفت٬ شبریز٬ شبندر٬ شتران و شپنا متعادل و با گرایشی منفی داد و ستد می‌شوند. شبهرن و شپاس پر تقاضا‌ی گروه اند. شسپا مثبت و متعادل است.