به گزارش پارس نیوز، 

محمد اسلامی در مراسم تکریم و معارفه وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در میانه راه دولت جدید آمده است، گفت: حضور ما در این دوره مانند مشتری آخر شب است و وضعیت به گونه‌ای نیست که بتوانیم خدمات یا کارهای اساسی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه ما تمرکز خود را بر روی اولویت‌های مردم و رئیس‌جمهور قرار می‌دهیم، گفت: سعی می‌کنیم تعهدات وزارت راه و شهرسازی را در شرایط کنونی به مرحله اجرا شدن برسانیم.

اسلامی با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی با تمام زندگی مردم از جمله سکونت، فعالیت و رفت و آمد ارتباط دارد، گفت:‌ریشه فعالیت‌های ما باید برای رفاه و زندگی مردم باشد و اتمام فعالیت‌های این بخش می‌تواند نماد موفقیت وزارت راه و شهرسازی باشد.

وی اظهار داشت: اعتماد مردم در ایران سهم بزرگی دارد بنابراین ما در وزارت راه و شهرسازی تلاش کنیم اعتماد مشاوران، پیمانکاران و تمامی کارفرمایان راه و شهرسازی و مسکن را جلب کنیم.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: باید سعی کنیم فضا را هماهنگ و یکپارچه کنیم و از ظرفیت‌های موجود در شرایط کنونی کشور استفاده کنیم.

اسلامی با بیان اینکه باید بتوانیم به سلامت از تحریم‌ها تا مشکلات اقتصادی عبور کنیم، تاکید کرد: عبور از تحریم از اصلی‌ترین ضروریت‌ها و باید با کمک مردم و ایجاد اعتماد سازی بتوانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

انتهای پیام/