به گزارش پارس نیوز، 

حمید رضا خلیلی، مدیرکل تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان تهران در گفت و گو با خبرنگارصنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت توزیع اقلام اساسی در ایام محرم اظهار کرد:  اگرچه رئیس کارگروه تنظیم بازار سهمیه ای برای توزیع گوشت گوساله منجمد، مرغ منجمد، برنج و شکر برای ایام محرم در نظر گرفته، اما تاکنون آن را ابلاغ نکرده است.

وی افزود: در چند روز آینده قرار است که کارگروه تنظیم بازار کشور سهمیه توزیع اقلام اساسی برنج، شکر، گوشت گوساله منجمد و مرغ را برای توزیع در هر استان تعیین و اعلام کند  تا پس از آن تصمیمات لازم جهت توزیع اتخاذ شود.

به گفته خلیلی این اقلام تنها به هیئت ها، تکایا، حسنیه و مساجد دارای مجوز و معرفی نامه از سازمان تبلیغات اسلامی و امور مساجد توزیع می‌شود.

مدیرکل دفتر تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان تهران در بخش دیگر سخنان خود درباره آخرین وضعیت توزیع گوشت قرمز وارداتی بیان کرد: روزانه به طور متوسط 100 تن گوشت منجمد و گوشت تازه وارداتی در 60 مرکز میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای با قیمت مصوب توزیع می‌گردد.

وی نرخ هر کیلو گوشت گوساله منجمد برای مصرف کننده را 29 هزار، گوشت تازه گوسفندی  37 هزار و 500 و مرغ 6 هزار و 750  تومان اعلام کرد.

خلیلی در پایان از توقف توزیع مرغ خبر داد و گفت: طی روزهای اخیر با به تعادل رسیدن قیمت مرغ، توزیع مرغ  منجمد و گرم به میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای متوقف شده است .

انتهای پیام/