به گزارش پارس نیوز، 

از تنگستان ، قاسم شکوه صبح امروز در نشست با خبرنگاران در اهرم تنگستان با تاکید بر توجه به مشکلات این شهر توریستی اظهار داشت: گرفتارهای مرکز شهرستان تنگستان بیش ازحد تصور است و وضعیت زیرساختی این شهر زیبنده این شهر نیست.

وی از افتتاح پروژه‌های عمران شهری در هفته دولت خبر داد و بیان کرد: بیش از 40 هزارمتر مربع آسفالت کوچه و معابر شهر اهرم با اعتباری افزون بر 20 میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

شهردار مرکز تنگستان احداث بلوار و روشنایی خیابان‌ها را جمله این پروژه‌ها دانست و افزود: برای اجرای این پروژه از محل اعتبار تملک دارایی 3.5 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

شکوه با بیان اینکه عملیات اجرایی ساختمان شهرداری اهرم در سه طبقه و با زیر بنای یک‌هزار و 260 مترمربع آغاز می‌شود خاطرنشان کرد: این پروژه با اعتبار 300 میلیارد ریال اجرایی می‌شود.

شهردار اهرم از افتتاح پارک محله‌ای باغچه اهرم با اعتبار 170 میلیون تومان در هفته دولت خبر داد و با اشاره به آغاز عملیات اجرایی فاز دوم آب گرم معدنی، تفریحی و سیاحتی شهر اهرم افزود: یکی از پروژه‌های مهم شهرداری اهرم فاز دوم پروژه آب گرم معدنی، تفریحی و سیاحتی شهر اهرم به عنوان منطقه توریستی است.

وی با بیان اینکه منطقه تفریحی و سیاحتی تنگستان افتتاح می‌شود تصریح کرد: این پروژه که در مساحت 22 هزار مترمربع و با اعتباری 17 میلیارد ریال اجرایی شده در هفته دولت افتتاح می‌شود.

شکوه اختصاص 27 میلیارد برای پروژه عمران شهری اهرم در نیمه نخست سال قبل را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در 6 ماه دوم سال قبل از محل اعتبارات ارزش افزود، آلایندگی و تملک‌دارایی 48 میلیارد ریال اعتبار تامین که صرف پروژه‌های عمرانی در سطح شهر شد.

شهردار اهرم با بیان اینکه طی 4 سال گذشته تنها 95 هزار متر مربع کوجه و معابر اهرم زیرسازی و آسفالت شده خاطرنشان کرد: تنها در طی 9 ما گذشته از سال 96 تا مرداد امسال بیش از 160 هزار مترمربع کوچه و معابر شهر اهرم زیرسازی آسفالت و 20 هزارمترمربع پیاده سازی در سطح شهر انجام شده است.