به گزارش پارس نیوز، 

رامین نورقلی پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص صدور مجوز افزایش قیمت به خودرو سازان، اظهار داشت: جلسات مختلف و پر چالشی را با خودروسازان کشور، وزیر صنعت، معدن و تجارت داشته‌ایم، افزایش قیمت مواد اولیه، تحریم‌ها، محدودیت‌های انتقال ارز، تغییرات قیمت ارز و نوسانات شدید موجود باعث شده تا افزایش قیمت خودرو تا حدودی توجیه داشته باشد.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این افزایش قیمت‌ها قطعا با افزایش قیمت سایر کالاها برابر نیست، گفت: در مدت زمان اخیر شاهد بودیم بسیاری از کالاها با جهش قیمتی مواجه بودند اما قطعا افزایش قیمت خودرو بسیار پایین تر است تا به توان خرید مردم آسیب وارد نشود.

نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان با اشاره به اینکه مجلس نسبت به افزایش قیمت‌ها و معیشت مردم بسیار حساس است، ادامه داد: خودرو سازان در خصوص افزایش قیمت‌ها توجیهات قابل قبول و منطقی دارند که در نشست با نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن مطرح کردند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به تمامی شرایط ایجاد شده نمایندگان با افزایش قیمت جهشی و یک‌باره محصولات و خودروها مخالف هستند./

 

انتهای پیام/