به گزارش پارس نیوز، 

امیر حمیدنیا اظهار کرد: در حال حاضر واگذاری زمین در دو شهرک صنعتی سلطانیه و برق الکترونیک در دستور کار است.

وی با اشاره به اینکه شهرک صنعتی سلطانیه تا رده 6 زیست‌محیطی راه‌اندازی شده است، افزود: شهرک صنعتی سلطانیه دارای زون‌بندی هفت‌گانه است که مواد غذایی، فلزی، شیمیایی، نساجی، کانی و غیرفلزی را شامل می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با بیان اینکه شهرک صنعتی سلطانیه دارای 150 قطعه است، اضافه کرد: واگذاری در این شهرک از 2 هزار متر آغاز شده و تا متراژهای بالاتر انجام می‌شود که قیمت واگذاری نیز 80 میلیون تومان است.

حمیدنیا با بیان اینکه شهرک تخصصی روی نیز تا رده سه محیط زیستی فعالیت خواهد داشت، بیان کرد: با توجه به وجود یک سری صنایع آلاینده، در این حوزه محدودیت‌هایی قائل شده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه واگذاری زمین در شهرک آی‌تی زنجان از یک هزار متر آغاز می‌شود، اضافه کرد: مبلغ در نظر گرفته شده برای واگذاری در این شهرک نیز 120 میلیون تومان است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: یکی از شرایطی که برای واگذاری واحد در شهرک‌ها در نظر گرفته شده، 30 درصد پرداخت نقدی و 36 ماه نیز به صورت اقساطی است.

حمیدنیا با اشاره به وضعیت اشتغالزایی از محل فعالیت شهرک‌های صنعتی در زنجان بیان کرد: در این شهرک‌ها 851 واحد بهره‌بردار داریم که  683 مورد آنها فعال است که طبق آمار میزان اشتغالزایی در آنها 15 هزار و 68 نفر بوده است.

وی تصریح کرد: طبق آمار 168 واحد غیرفعال داریم که از این محل قادر بودیم، برای 2 هزار و 743 نفر اشتغالزایی کنیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با بیان اینکه میزان اشتغالزایی 15 هزار نفری اعلام شده برای واحدهایی است که در بخش تولید فعال هستند، بیان کرد: این آمار به غیر از آمار پروژه‌ها و واحدهایی است که در حال ساخت و ساز هستند.

انتهای پیام/