چگونه به عراق عسل صادر کنیم؟اما نکته ای که قابل اهمیت می باشد این است که با رعایت چه مواردی می توان صادرات به عراق داشت؟ مشتریانی که طی سال ها فعالیت و خرید از مراکز معتبر توانسته اند بهترین مراکز را شناسایی نمایند به آنها به عنوان یک برند موفق در زمینه فروش عسل نگاه می نمایند.  چرا که این مراکز نه تنها تولیدات مرغوب داشته اند بلکه با احترام گذاشتن به نظر مشتریان خود توانسته اند اعتماد آنها را کسب نموده و فعالیت نمایند. این مراکز نه تنها در زمینه فروش در داخل کشور موفقیت آمیز عمل نموده اند بلکه به عنوان یک صادر کننده موفق توانسته اند به صادرات کشور کمک نموده و بهترین عسل را به دیگر کشورها ارسال نمایند.

توجه به نظر مشتریان عسل

فروش به صورت کاملا کارشناسی

بسته بندی مرغوب و با کیفیت عسل

بسته بندی با صورت استاندارد و بهداشتی

ارسال محصول به بهترین نحوه ممکن

صادرات عسل به عراق + عرق کاسنی و عسل برای لیفت صورت

درباره صادرات عسل به عراق باید گفت، مشتریان عزیزی که تمایل به خرید از این مراکز را دارند و اطلاعات کافی در خصوص عسل های موجود و کیفیت آن ندارند می توانند بدون هیچ گونه نگرانی با مراکز معتبری که به فروش آن می پردازند ارتباط بر قرار نموده و سفارش خرید عسل خود را ثبت نمایند.

با توجه به وجود تقاضای بالا در کشور عراق از این محصول امکان فروش انواع عسل طبیعی و درجه یک فراهم گردیده است و مشتریان گرامی می توانند بدون هیچ گونه مشکل سفارش خرید خود را برای خرید عسل ثبت نمایند.

پتانسیل صادراتی عسل

عسل در اروپا دارای پتانسیل بالایی برای صادرات است و تولیدکنندگان این محصول می توانند با بالا بردن کیفیت آن و شناخت ذائقه ی مشتری و توجه به سورتینگ محصول سود و ارز آوری قابل توجه و بسیار خوبی داشته باشند.

آلمان، چین، اسپانیا، بلژیک، انگلیس، فرانسه، لهستان دارای ظرفیت خوب و مقاصد صادارتی مناسبی می باشند.

عراق، عربستان، قطر، عمان و کویت در آسیا نیز پتانسیل قابل قبولی برای صادرات عسل دارند.

 

پتانسیل صادراتی عسل

به جز کشور قطر تمام مقاصد صادراتی ایران در آسیا دارای بازار اشباع شده می باشند و صادرات به آن ها سود دهی خوبی ندارد.

در مقابل کشورهای آلمان، چین، اسپانیا، ایتالیا و بلژیک دارای ظرفیت باقیمانده ی مناسبی هستند.

از دیگر مشکلات صادرات عسل عدم شناسایی بازارهای خارجی و خریداران محصول است و عرضه عسل تقلبی و بی کیفیت توسط برخی از فروشندگان که باعث بی اعتباری صادرات عسل شده است.

از موارد مهم در تولید عسل با کیفیت و ارگانیک عدم استفاده از دارو در عسل، عدم گرما دیدن عسل، عدم استفاده از تغذیه مصنوعی و  عدم تابش مستقیم نور خورشید می باشد.

تولید کنندگان برای اطمینان از کیفیت عسل تولیدی می توانند یک نمونه از عسل خود را به آزمایشگاه های موسسه استاندارد ارسال کنند تا آنالیز کیفیت برای آن ها تهیه گردد و با اطمینان خاطر عسل تولیدی خود را صادر کنند.

پتانسیل صادراتی عسل

بیشترین ظرفیت و پتانسیل صادراتی برای صادرات عسل با توجه به ظرفیت بازار و روابط تجاری آسان را کشورها آلمان، چین و قطر دارا هستند.

 

ایران نزدیکترین ارتباط صادراتی را با عراق دارد.

 

بازار آمریکا بیشترین ظرفیت تقاضا را برای صادرات عسل دارد.

 

آلمان بیشترین تفاوت بین پتانسیل صادرات و صادرات واقعی را از نظر ارزش نشان می دهد، ظرفیت باقیمانده صادرات به ارزش ۶۳۹٫۷ هزار دلار است.

 

کشور ایران با داشتن شرایط جغرافیایی مناسب و آب و هوای متفاوتی که دارد یکی از تولیدکننده های عسل در جهان محسوب می شود. تنوع گل و گیاهی باعث شده است عسل های متنوع با خاصیت های دارویی در کشور بتوان تولید کرد.

 

خواص عرق کاسنی با عسل

مشکلات پوستی و آکنه های صورت را می توانید با راه حل هایی طب سنتی مختلف رفع کنید. یکی از بهترین راه برای رفع مشکلات پوستی عرق کاسنی با عسل را به شما پیشنهاد می کنیم. در ادامه مطلب از خواص این محصول بهره مند می شویم با ما همراه باشید.

 

به دلیل کبد چرب، اختلال هرمونی، طبع گرم پوست انسان جوش میزد با مصرف عرق کاسنی با عسل در دمنوش ها یا ماسک صورت می توانید در سلامتی جسم و جانتان تاثیر مفیدی بگذارد.

 

این دو محصول با ارزش سرشار از مواد معدنی نظیره: آهن، منزیم، ویتامین های K، C می باشد. در واقع ویتامین ها برای بدن بسیار نیاز است و باید تامین شود.

 

بی گمان از ترکیبات گوناگون طب سنتی بهره مند هستنید. یکی از بهترین و پر خاصیت ترین ترکیبات که به بدن و سیستم ایمینی شما کمک می کند تا سلامتی برخوردار باشید ترکیب سرکه سیب و عسل و عرق کاسنی می باشد.

 

امروزه محصولات طب سنتی برای درمان انواع بیماری های گوناگون تاثیرات حیرت انگیزی دارد.

خواص عرق کاسنی با عسل

با ترکیب محصولات نام برده می توان گفت معجون بسیار خوش طعمی می باشد. علاوه بر ترکیب عرق کاسنی و عسل برای لیفت صورت می توان از کاربرد این محصول به موارد زیر اشاره کرد:

کاهش وزن در کوتاه ترین زمان ممکن

رهایی در گرفتگی بینی

حفظ سلامت قلب

بهبود درد مفاصل

تقویت سیستم ایمینی

سپس با مصرف این محصول طب سنتی بدون هیچ عوارض و نگرانی می توانید تمام بیماری های خود را با کم ترین هزینه حل کنید.