مقامات رژیم صهیونیستی اعلام کردند که هر گونه ورود و خروج فلسطینیان ساکن اراضی ۱۹۴۸ به جنین خواه پیاده یا  با خودرو ممنوع است. «بنی گانتس» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی این تصمیم را پس از جلسه «ارزیابی امنیتی» که در پی تنش امنیتی و افزایش حملات صهیونیستها به اردوگاه جنین انجام گرفت، صادر کرده است.

رژیم صهیونستی

عذرخواهی بابت حضور بانوی رزمی کار ایرانی کنار نماینده رژیم صهیونیستی

رژیم صهیونیستی ورود و خروج فلسطینی‌ها را از دو ایست بازرسی "الجلمه" و "ریحان" ممنوع کرد.

براساس این تصمیم، تمامی بازرگانان فلسطینی نیز از ورود به سرزمین‌های اشغالی سال ۱۹۴۸ ممنوع  شدند.

تصمیم وزیر رژیم صهیونیستی، ۵ هزار فلسطینی را از دیدار خانواده و خویشاوندان خود در دو خط سبز ساکنان استان جنین و مناطق داخلی سرزمین‌های اشغالی محروم خواهد کرد.

دقایقی پیش نیز، رسانه‌های صهیونیستی به ساکنان سرزمین های اشغالی هشدار دادند که ورود به منطقه جنین، با خطر کشته و زخمی شدن همراه خواهد بود و بیم آن می رود که این حوادث به غزه و شلیک موشک از آن به شهرهای اسرائیل کشیده شود.

واکنش ارتش سوریه به حملات رژیم صهیونیستی

تیراندازی پنجشنبه شب در قلب تل آویو لرزه بر اندام صهیونیست‌ها انداخته است و سراسر اسرائیل را در شوک عمیق فرور برده است، به طوری که به اعتراف خود آنها، این عملیات بی‌سابقه بوده و هرگز چنین چیزی دیده نشده است.

تیراندازی در یک کلوب شبانه در تل‌آویو رخ داد که در جریان آن، ۲ صهیونیست کشته و ۱۶ نفر زخمی شدند.

گروه‌های مختلف فلسطینی اعلام کردند که این عملیات متهورانه نتیجه خشونت‌ها، آزار و اذیت و جنایت‌های این رژیم علیه ملت ما و برآیند خشم فلسطینیان است.

مذاکرات داغ بر سر رای گیری برای اخراج رژیم صهیونیستی از فیفا