پیشرفت صنایع و تکنولوژی بکار رفته در مجموعه های صنعتی نیاز این محیط ها را به تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی مکانیزه بالا برده است. با توجه به پیشرفت تجهیزات نظافتی و ورود تجهیزات کارآمد در این عرصه، اسکرابر یا کفشوی صنعتی نقش اساسی در فرایند نظافت روزانه چنین مجموعه ها ایفا می کند. استفاده از کفشوی صنعتی در نظافت محیط ها دارد و روش مناسب و کارآمد است و جایگزین بهینه تی و سطل آب که روشی قدیمیست، می باشد. استفاده از این دستگاه نظافت صنعتی در برخی محیط ها مانند مدارس و بیمارستان ها که نیاز به نظافت ویژه و بهداشتی تری دارند، بهترین راهکار نظافتی است. شستشوی سطوح با این دستگاه ها علاوه بر تسریع روند نظافت، ارتقا سطح بهداشت را نیز به همراه دارد. دستگاه کفشوی با توان شستشو و خشک کردن همزمان سطح از کارآمد ترین تجهیزات نظافت و شستشوی سطح به حساب می آید.

با این حال بسیاری از صاحبان سرمایه و مدیران مجموعه های صنعتی، تجاری و اداری در خرید اسکرابر صنعتی تردید دارند. اغلب این تردید ها به دلیل عدم آشنایی کامل با کارآیی و ویژگی های این دستگاه نظافت صنعتی است. توجه به برخی نکات پیش از انتخاب دستگاه کفشوی صنعتی می تواند از هدر رفتن سرمایه جلوگیری کرده و خرید اسکربر صنعتی مناسب با مجموعه را تضمین نماید.

دستگاه اسکرابر ابراهیم

اسکرابر یا کفشوی صنعتی و هر دستگاه نظافت صنعتی دیگری به دلیل تنوع در طراحی و کارکرد، باید متناسب با محیط مورد نظر و نیاز نظافتی محیط، انتخاب شود. از این رو انتخاب دستگاه مناسب کار آسانی نیست و بهتر است پیش از خرید تجهیزات و دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی نکاتی را مدنظر قرار دهید تا بتوانید بهترین دستگاه با بالاترین کارایی را برای محیط انتخاب نمایید. در ادامه به نکاتی مهم در رابطه با خرید دستگاه کفشوی صنعتی ارائه شده است.

توجه به محیط مورد نظر برای شستشو

با این که از دستگاه کفشوی صنعتی می توان در نظافت محیط ها و سطوح مختلف استفاده نمود، ابتدا باید تمام بخش های محیط را که میخواهید از اسکرابر برای شستشوی آن ها استفاده نمایید، بررسی کنید. سالن ها و لابی، راهرو ها و بخش های ورودی همگی به گونه ای هستند که با دستگاه کفشوی قابل شستشو هستند. با توجه به مساحت محوطه های لازم برای نظافت می توانید در انتخاب کفشوی صنعتی دستی و یا خرید اسکرابر سرنشین دار بهتر تصمیم گیری نمایید.

جنس سطوح و کفپوش ها

دستگاه کفشوی صنعتی در نظافت انواع سطوح قابل استفاده است، اما در هنگام انتخاب آن باید به جنس سطح نیز توجه نمود. سطح می تواند همانند بتن سخت باشد و یا مانند چوب حساس باشد. با اینکه تمامی این سطوح قابل نظافت با دستگاه کفشوی هستند، اما باید به نوع برس و میزان پاشش آب و مواد شوینده توجه داشته باشید. اهمیت این موضوع در کاهش احتمال بروز خرابی در سطح است. در خرید پد و برس نظافت دستگاه اسکرابر صنعتی برای سطوح زبر و خشن، برس زبر و برای سطوح حساس استفاده از برس نرم بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان خواهد آورد. عدم استفاده از برس استاندارد و مناسب برای نظافت احتمال کارایی لازم برای نظافت را نخواهد داشت.

دستگاه موکت شوی ابراهیم

نوع و حجم آلودگی

اسکرابر صنعتی دستگاه مناسبی برای جمع آوری و نظافت آلودگی های چرب، مایعات و گرد و غبار ریز است. در استفاده از کف شوی صنعتی، سطح نباید دارای آلودگی های جامد باشد. پس قبل از استفاده از دستگاه های کفشوی بهتر است ضایعات کوچک و جامدی که بر روی سطح قرار دارند به وسیله جاروبرقی و یا هر دستگاه نظافت صنعتی دیگر که توان جمع آوری مواد و ذرات جامد را دارد نظافت شود و سپس فرایند شستشو با کفشوی صنعتی صورت پذیرد.

ساختار ارگونومیک دستگاه نظافت صنعتی

ویژگی ارگونومیک، راحتی کاربر در هنگام استفاده از دستگاه را نشان می دهد. امروزه دستگاه های کفشوی صنعتی به شیوه ای طراحی شده اند تا ارگونومیک دستگاه افزایش پیدا کند و فرایند بهینه تر انجام گیرد. بنابراین در هنگام انتخاب و خرید اسکرابر صنعتی راحتی و ایمنی کاربر در هنگام کار با دستگاه را در نظر داشته باشید. اهمیت این موضوع از جهت سهولت استفاده روزانه از دستگاه توسط کاربر و کاهش میزان خستگی وی در حین فرایند می باشد.

کفشوی صنعتی ابراهیم

کفشوی صنعتی باتری دار یا کابلی

دستگاه ها و تجهیزات نظافت مکانیزه اغلب از موتور الکتریکی برای تامین انرژی بهره میگیرند. این امر با استفاده کابل برق و یا باتری در برخی از انواع کف شوی های صنعتی صورت میگیرد. خرید اسکرابر صنعتی باتری دار و یا کابلی با توجه به امکان استفاده مداوم یا در شرایطی که دسترسی به منبع برق موجود نباشد، تعیین کننده است. در هنگام انتخاب دستگاه برای یک محیط باید به وجود پریز برق توجه نمود. در صورتی که در محیط دسترسی به پریز برق وجود داشته باشد می توان از اسکرابر کابلی استفاده نمود. اما در صورت نبود پریز برق و یا دسترسی سخت به آن، اسکرابر باتری دار مناسب خواهد بود، به علاوه این نوع کفشوی صنعتی قابلیت مانورپذیری بالایی دارد.

کفشوی صنعتی ابراهیم با استفاده از تکنولوژی روز همتای دستگاه های نظافت صنعتی برند های خارجی بوده و کیفیت نظافت مطلوب را امکان پذیر می نماید. خرید اسکرابر صنعتی و استفاده از آن در فرایند نظافت مجموعه های تجاری، اداری و صنعتی با ارتقا کیفیت نظافت و افزایش سرعت نظافتی بهینه و کارآمد را برای محیط به همراه خواهد داشت. جهت دریافت راهنمایی خرید تجهیزات مکانیزه و انواع دستگاه نظافت صنعتی میتوانید از مشاوران و کارشناسان مجموعه ابراهیم مشاوره بگیرید.

تماس با کارشناسان: 87184-021

مشاهده وبسایت و محصولات: www.ebrahimco.com