آشنایی با کتاب 13 آزمون و کتاب 1300 از انتشارات تیزهوشان شاکری

مجتمع فرهنگی تیزهوشان که با نام‌های انتشارات تیزهوشان و کتاب‌های دکتر شاکری نیز شناخته می‌شود، از انتشارات سرآمد و موفق در زمینه آموزش و تربیت کودکان و نوجوانان است. انتشارات تیزهوشان به ابتکار دکتر مهدی شاگردی در سال ۱۳۷۵ تاسیس شد و خود را به عنوان اولین مرکز آموزش‌های تخصصی ویژه کودکان و نوجوانان برای آمادگی هر چه بیشتر در آزمون های ورودی مدارس نمونه و سرآمد معرفی کرد. انتشارات دکتر شاکری تمرکز اصلی خود را به روی پرورش کودکان و نوجوانان از سنین پایه قرار داده است و کتاب‌های آن از مجموعه‌های آموزش محور کودک توانا ویژه کودکان ۳ الی ۵ سال تا کتاب‌های سال آخر دوره متوسطه را شامل می‌شود. خیلی از والدین و دانش آموزان که به دنبال خرید کتاب کمک درسی در پایه‌های مختلف تحصیلی هستند انتشارات تیزهوشان شاکری را مد نظر قرار می‌دهند. شما می‌توانید برای تهیه کتاب‌های انتشارات تیزهوشان به بانک کتاب آنلاین بیستک مراجعه کنید.

مجموعه کتاب های ۱۳۰۰ پرسش چهار گزینه ای

سری کتاب‌های ۱۳۰۰ از کتاب های جامع و کامل انتشارات تیزهوشان برای روان سازی و آسان‌سازی مطالب پیچیده کتاب‌های درسی است. این کتاب‌ها می‌توانند نقش مهمی در آموزش و یادگیری دانش آموزان هر مقطع تحصیلی داشته باشند. کتاب‌های ۱۳۰۰ می‌تواند برای همه دانش آموزان و اولیای آن‌ها و همینطور آموزگاران و دبیران هر مقطع تحصیلی مناسب باشد. آن‌ها می‌توانند از پرسش‌های چهار گزینه‌ای تالیفی در کتاب‌های ۱۳۰۰ به عنوان منبع خوبی برای طراحی سوالات امتحانی استفاده کنند. والدینی که به دنبال خرید کتاب کمک درسی به منظور ارزیابی مناسب از عملکرد درسی فرزند خود هستند، می‌توانند از کتاب‌های ۱۳۰۰ انتشارات شاکری استفاده کنند. سری کتاب‌های منتشر شده از مجموعه ۱۳۰۰ انتشارات تیزهوشان شامل موارد زیر است:

 1. اول دبستان: در کتاب 1300 اول دبستان، سه درس اصلی فارسی، ریاضی و علوم تجربی به شکلی کاملا مفهومی با ساختار شامل نکات مهم و پرسش‌های برگزیده منتشر شده است. با مطالعه این کتاب توسط دانش آموز، محتوای ۳ کتاب درسی پایه اول دبستان در قالب ۱۳۰۰ در نکته و پرسش به شکلی کاملاً مفهومی و دقیق برای او توضیح داده می‌شود. مطالب و سرفصل‌های این کتاب کاملا مطابق با موضوعات کتاب‌های درسی پایه اول دبستان است و دانش آموز می‌توانند از آن برای امتحانات میان نوبت، نوبت اول و نوبت دوم استفاده کنند. خرید کتاب کمک درسی 1300 اول ابتدایی تیزهوشان شاکری می‌تواند برای دانش آموزان، اولیای آن‌ها و آموزگاران عزیز مفید باشد.
 2. دوم دبستان: در کتاب ۱۳۰۰ دوم ابتدایی تیزهوشان شاکری، چهار درس پایه فارسی، ریاضی، علوم تجربی و هدیه‌های آسمان کاملاً مفهومی با جمع بندی نکات مهم و تالیف پرسش‌های برگزیده در دسترس دانش آموزان قرار گرفته است. مفاهیم درسی نکات و پرسش‌های آورده شده در کتاب ۱۳۰۰ انتشارات تیزهوشان، فهمیدن درس را برای کودکان پایه تحصیلی دوم دبستان آسان‌تر می‌کند. تمامی سرفصل‌ها و مطالبی که در این کتاب آورده شده، مطابق با کتاب درسی مقطع تحصیلی دوم دبستان است و موضوعات خارج از درس در آن وجود ندارد. علاوه بر دانش‌آموزان، اولیای آن‌ها و آموزگاران نیز می‌توانند از کتاب ۱۳۰۰ انتشارات شاکری به عنوان مرجع خوبی برای تالیف سوال‌های میان نوبت، نوبت اول و نوبت دوم استفاده کنند.
 3. سوم دبستان: در کتاب ۱۳۰۰ انتشارات شاکری علاوه بر دروس پایه ریاضی، علوم تجربی و فارسی، دو درس مطالعات اجتماعی و هدیه‌های آسمان نیز به همراه پرسش و پاسخ‌های مفهومی و دقیق از کتاب مقطع سوم دبستان آورده شده است. دانش آموزان می‌توانند با مطالعه و حل تمارین ذکر شده در کتاب ۱۳۰۰ انتشارات تیزهوشان خود را برای امتحانات میان نوبت، نوبت اول و نوبت دوم سوم دبستان آماده کنند. خرید کتاب کمک آموزشی ۱۳۰۰ علاوه بر آن که می‌تواند فهم درس و نکات آموزشی را برای دانش آموزان ساده‌تر کند، می‌تواند یک ابزار مهم و قوی برای تدریس این مفاهیم از سوی اولیا یا آموزگاران به دانش آموزان باشد.
 4. چهارم ابتدایی: کتاب ۱۳۰۰ برگزیده چهارم دبستان متناسب با کتب درسی این مقطع تحصیلی برای دانش آموزان، اولیا و آموزگاران پایه چهارم تالیف شده است. شما می‌توانید با خرید این کتاب کمک درسی به خلاصه درس، پرسش‌های چهارگزینه‌ای و پاسخ تشریحی پرسش‌های تعریف شده از دروس ریاضی، علوم تجربی، فارسی، هدیه‌های آسمان، مطالعات اجتماعی، هوش و استعداد تحصیلی دسترسی داشته باشید. همه‌ی دانش آموزان پایه چهارم دبستان می‌توانند با مطالعه کامل این کتاب تمامی دروس سال تحصیلی خود را به شکل کاملا مفهومی آموزش ببینند و خود را برای امتحانات پایه آماده کنند. علاوه بر آن این کتاب می‌تواند دانش آموزان پایه چهارم را برای شرکت در آزمون‌های فرا مدرسه‌ای و مسابقات علمی آماده کنند.
 5. پنجم ابتدایی: در کتاب ۱۳۰۰ پرسش برگزیده پنجم دبستان به مانند کتاب سال چهارم، شش درس اصلی ریاضی، علوم تجربی، فارسی، هدیه‌های آسمان، مطالعات اجتماعی و هوش و استعداد تحصیلی آمده است. خلاصه درس پرسش‌های برگزیده چهارگزینه‌ای و پاسخ تشریحی این سوال‌ها در کتاب ۱۳۰0 پنجم دبستان وجود دارد. خرید کتاب کمک آموزشی ۱۳۰۰ پایه پنجم تیزهوشان شاکری می‌تواند برای دانش آموزان و اولیای آن‌ها و آموزگاران این پایه مناسب باشد. مباحث ذکر شده در این کتاب به گونه‌ای‌ است که دانش آموز را هم برای آزمون‌های درون مدرسه‌ای و هم برای آزمون‌های فرا مدرسه‌ای آماده می‌کند.
 6. ششم ابتدایی: کتاب ۱۳۰۰ پرسش برگزیده ششم ابتدایی شامل ۷ درس پایه ششم می‌شود و از طریق آن هر دانش آموز می‌تواند مجموعه دروس سال تحصیلی خود را به شکل کاملا مفهومی بیاموزد و با انواع پرسش‌های چهارگزینه‌ای ساده متوسط و پیشرفته آشنا شود. همین طور پاسخ تشریحی هر پرسش برای مطالعه مفهومی و دقیق‌تر وجود دارد. درس‌های ریاضی، علوم تجربی، فارسی، هدیه‌های آسمان، مطالعات اجتماعی، تفکر و پژوهش و هوش و استعداد تحصیلی در این کتاب گنجانده شده است. دانش‌آموزان می‌توانند از طریق مطالعه دقیق این کتاب خود را برای آزمون‌های ورودی دبیرستان‌های پرورش استعدادهای درخشان، نمونه دولتی و مدارس برتر آماده کنند.
 7. هفتم متوسطه: کتاب ۱۳۰۰ پرسش چهارگزینه‌ای پایه هفتم دبیرستان برای کسانی است که می‌خواهند در دروس ریاضی، علوم تجربی، فارسی، پیام‌های آسمان، مطالعات اجتماعی، عربی و انگلیسی، درس‌ها را به شکل مفهومی و دقیق آموزش ببینند. خرید کتاب کمک درسی ۱۳۰۰ پایه هفتم تیزهوشان شاکری می‌تواند برای تمامی دانش آموزان نیازمند به تقویت پایه دروس خود مناسب باشد. شما می‌توانید در این کتاب با انواع پرسش‌های چهار گزینه‌ای در قالب آسان، متوسط، سخت و خیلی سخت آشنا شوید و خود را برای امتحانات درون مدرسه‌ای و فرا مدرسه‌ای آماده کنید.
 8. هشتم متوسطه: در کتاب ۱۳۰۰ پرسش هشتم دبیرستان می‌توانید به ۷ درس ریاضی، علوم تجربی، فارسی، پیام‌های آسمان، مطالعات اجتماعی، عربی و انگلیسی به شکل خلاصه درس، پرسش‌های چهارگزینه‌ای و پاسخ تشریحی آن‌ها دسترسی داشته باشید. خرید کتاب کمک درسی ۱۳۰۰ پایه هشتم دبیرستان تیزهوشان شاکری می‌تواند هم برای دانش‌آموزان و هم برای اولیا و آموزگاران مناسب باشد. تعیین سطح دشواری سوالات کتاب ۱۳۰۰ به شکل آسان، متوسط، سخت و خیلی سخت باعث می‌شود که دانش آموزان برای آزمون‌های داخل و بیرون از مدرسه آمادگی نسبی پیدا کند.
 9. نهم متوسطه: کتاب ۱۳۰۰ پرسش برگزیده پایه نهم دبیرستان تیزهوشان شاکری شامل ۸ درس ریاضی، علوم تجربی، فارسی، پیام‌های آسمان، عربی، مطالعات اجتماعی، انگلیسی و هوش و استعداد تحصیلی می‌شود. خلاصه درس‌ها و پرسش‌های چهارگزینه‌ای تالیفی این کتاب دانش آموزان را در آزمونهای ورودی دبیرستان‌های پرورش استعدادهای درخشان و نمونه دولتی و مدارس برتر یاری می‌کند. از طرفی تمامی مباحث دروس سال تحصیلی به شکل کاملا مفهومی با این ۱۳۰۰ پرسش توضیح داده شده است.
 10. دهم متوسطه: کتاب ۱۳۰۰ پرسش چهار گزینه‌ای برای پایه دهم دبیرستان از طرف انتشارات تیزهوشان تالیف شده است. خرید کتاب کمک درسی ۱۳۰۰ پرسش می‌تواند هم برای دانش آموزان رشته ریاضی فیزیک و هم برای دانش آموزان علوم تجربی مناسب باشد. البته هر کدام از این دانش آموزان باید کتاب مربوط به رشته تحصیلی خود را تهیه کنند. سوالات چهارگزینه‌ای این کتاب پایه برای آزمون کنکور سراسری دانشگاه‌ها است و دانش آموزان می‌توانند با تهیه کتاب کمک درسی چشم اندازی به این امتحان داشته باشند.
 11. یازدهم متوسطه: کتاب ۱۳۰۰ پرسش پایه یازدهم به مانند کتاب دهم متوسطه برای دو رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی تالیف شده است. دانش‌آموزان در این کتاب می‌توانند به دروس دین و زندگی، ادبیات فارسی، عربی و زبان انگلیسی در این دو رشته دسترسی داشته باشند. این کتاب می‌تواند برای داوطلبان پشت کنکور مناسب باشد و آن را برای این آزمون این آماده کند.

مجموعه کتاب ۱۳ آزمون برای تمامی دانش آموزان هر پایه تحصیلی مناسب است و از طریق آن می‌توانند برای آزمون‌های میان نوبت، نوبت اول و نوبت دوم مدارس آماده شوند. کتاب‌های ۱۳ آزمون تحلیلی شب امتحان، مناسب دانش آموزانی است که می خواهند در بسته‌های فشرده و زمان کم، تمامی نکات و خلاصه درس‌های امتحانی را داشته باشند. از طرفی بودجه بندی و بارم بندی سوالات امتحانی کتاب ۱۳ آزمون، طبق استانداردهای وزارت آموزش و پرورش است. مجموعه کتاب‌های ۱۳ آزمون شامل موارد زیر می‌شود:

 1. چهارم دبستان: علوم تجربی، فارسی، هدیه‌های آسمان و قرآن، مطالعات اجتماعی
 2. پنجم دبستان: علوم تجربی، فارسی، هدیه‌های آسمان و قرآن، مطالعات اجتماعی
 3. ششم دبستان: ریاضی، علوم تجربی، فارسی، هدیه‌های آسمان، مطالعات اجتماعی
 4. هفتم متوسطه: فارسی، پیام‌های آسمان، مطالعات اجتماعی، عربی، زبان انگلیسی
 5. هشتم متوسطه: فارسی، پیام‌های آسمان، مطالعات اجتماعی، عربی، زبان انگلیسی
 6. نهم متوسطه: ریاضی، علوم تجربی، فارسی، پیام‌های آسمان، مطالعات اجتماعی، عربی، زبان انگلیسی

  در انتها لازم به ذکر است که بانک کتاب آنلاین بیستک این فرصت را برای شما فراهم کرده است تا جدیدترین و پرفروش‌ ترین کتاب ‌های منتشر شده در حوزه های گوناگون آموزش زبان‌ های خارجی شامل انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی و فرهنگ لغت را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

  با توجه به مزایای ذکر شده برای خرید از بانک کتاب بیستک به همه دانش آموزان و پشت کنکوری‌های عزیز و سایر اهل مطالعه پیشنهاد می‌‌شود، تا از این فروشگاه کتاب اینترنتی بازدید به عمل آورید تا به سادگی هر چه تمام‌تر کتاب‌های مورد نظر خودتان را تهیه کنید و از مطالعه آن لذت ببرید. هدف ما در این بانک کتاب ایجاد سهولت بیشتر برای تهیه کتاب  توسط کتاب‌خوانان و به ویژه تهیه کتاب‌های کمک درسی و کنکور توسط دانش آموزان از انتشارات مختلف می‌باشد. در این راستا با ایجاد امکان ارسال رایگان کتاب و تخفیفات ویژه سعی نمودیم به هدف خود نزدیک شویم.

  حتی اگر یک بار خرید کتاب کمک درسی از بانک کتاب را تجربه کنید، این روش خرید یک عادت همیشگی برای شما خواهد شد. عادتی که می توانید به یاری آن یک سبد کتاب را با یک کلیک ساده، در هر کجای ایران جلوی در خانه خود تحویل بگیرید. بانک کتاب بیستک یک فروشگاه اینترنتی کتاب و همراهی مطمئن برای دانش آموزان، دانشجویان و افراد اهل مطالعه است.

  همکاران ما بعد از دریافت سفارش کتاب از شما مشتریان عزیز با در نظرگرفتن  زمان ارسال و تهیه کتاب‌های مورد نظرتان حتی از نوع کمیاب تمام سعی خود را می‌کنند که در کمترین مدت، سفارشات شما را به درب منزل آورده و تحویل دهند.

  ارسال  به تمام نقاط کشور:

  ساعت ارسال تهران  همه روزه از ساعت 16 الی  22

  ارسال شهرستان با پست سفارشی 72 ساعته

  ارتباط با ما:

  برای تماس کافیست روی هرکدام از شماره‌هایی که در زیر آمده کلیک کنید ….

  02166410000

  02166412500

  09126412500

 

image_77d90f3a5ec23d65adbf4e6e7c441bebd9acde77