همانطور که میدانید بیت کوین در دو سال اخیر نوسان زیادی در نمودار قیمت خود داشته است، اما میتوان گفت شاخص نمودار بیشتر حالت سعودی داشته تا نزولی. این ارز دیجیتال هم اکنون با قیمت حدود ٢٧٧٩٢ دلار معامله می شود همچنین برای اولین بار است که به این ارزش می رسد، می توان گفت این اواخر بیت کوین در حال رکورد زدن پی در پی است، حتی می توان گفت که در آینده اس نزدیک قیمت بیت کوین از ١٠٠،٠٠٠ دلار نیز عبور می کند.

 

i2

 

چگونه بیت کوین بخریم؟

برای خرید بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال باید به صرافی های مربوط مراجعه فرمایید، اما باید توجه داشته باشید که مکان هایی که از آنها رمز ارز خود را تهیه می کنید ویژگی های مهم یک صرافی ایده ال را داشته باشد. می توان گفت ارز های دیجیتال چند سالی هست که به ایران آمده اند و جای خود را در میان بازار ارز ها باز کرده اند، بیت کوین، تتر و اتریوم جزو ارز های محبوب بین کاربران ایرانی محسوب می شوند، همچنین این رمز ارز ها توانسته اند توجه کاربران زیادی را به خود جلب کنند، صرافی های زیاد هم به همراه این ارزهای رمزنگاری شده تأسیس شدند، اما همانطور که گفتیم همه ی آنها برای خرید و فروش مناسب نیستند. از ویژگی های اصلی که یک صرافی را مناسب برای خرید و فروش ارز دیجیتال می کند می توان به معتبر بودن، قیمت مناسب و به روزرسانی نرخ لحظه ای ارز دیجیتال اشاره کرد. خوشبختانه سایت تتر ایران همه ی این ویژگی ها را در بر میگیرد و ارز دیجیتال مورد نظر کاربران را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد ارائه می دهد.

 

i3

 

بیت کوین چگونه کار می کند؟

آیای می دانید رمز ارز بیت کوین چیست؟ در اینجا به صورت مختصر این ارز دیجیتال را معرفی می کنیم. بیت کوین اولین ارز دیجیتال مبتنی بر بلاکچین با منبعی باز می باشد که توسط ساتوشی ناکاموتو ابداع شد. این ارز دیجیتال مانند ارز های فیات از بانک و یا اداره دولتی پشتیبانی نمیشود و امکان انتقال دارایی را در سراسر جهان آسان تر و کم خرج تر می کند. پیشبینی می شود که این ارز دیجیتال، آینده ای روشن داشته باشد و قیمت آن به مرور زمان افزایش چشمگیری کند.