• لینک کوتاه
 • کد خبر: 84566

  با افزایش حجم مسافرتهای تابستانی اعمال محدودیت های ترافیکی از امروز دراغلب محورهای کشور آغاز شده است.

  به گزارش پارس به نقل از واحد مرکزی خبر، دراستان اصفهان نیز با توجه به افزایش مسافرتهای تابستانی این محدودیتها اعمال شده است.
  سرپرست پلیس راه استان اصفهان گفت: این طرح برای سهولت در تردد خودرو ها درمحورهای مواصلاتی استان اصفهان از امروزتا پایان شهریور اجرا می شود.

  سرهنگ انصاری افزود: براساس این محدودیت تمامی خودروها به غیر از کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی در محور زرین شهر – سفید دشت، بروجن-یاسوج، لردگان – ایذه و بالعکس از ساعت ۷ صبح تا ۲۳ شب ممنوع است.

  همچنین در جاده رشت به قزوین و آستارا به اردبیل نیز محدودیت ترافیکی اعمال شده است.

  رییس پلیس راه گیلان اعلام کرد: برای آسان کردن بازگشت مسافران در آخرین روزهای تابستان تردد خودروهای باربری سنگین به جز حاملان مواد فاسد شدنی و سوختی از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز و شنبه و از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ جمعه و یکشنبه آینده از جاده رشت به قزوین و بر عکس ممنوع است.

  سرهنگ رستگار افزود: تردد خودروهای باربری سنگین به جز حاملان مواد فاسد شدنی و سوختی از ساعت ۸ تا ۲۴ جمعه و یکشنبه آینده از جاده آستارا به اردبیل ممنوع است.
  وی افزود: ترافیک خودروها در این ۲ محور اصلی ورودی و خروجی گیلان در حال حاضر روان است.
  رییس پلیس راه آذربایجان شرقی نیز از اعمال محدودیت های ترافیکی جاده ای در این استان خبر داد.
  سرهنگ حسن فرجی گفت: با توجه به افزایش سفرهای برون شهری و تراکم ترافیک در برخی از محورهای مواصلاتی و به منظور افزایش ایمنی، و تسهیل در رفت وآمد وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی ازامروز اعمال می شود.

  وی افزود: محور اردبیل - سرچم و بالعکس تردد تریلرها و کامیون ها به استثناء کامیون ها و تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از نخستین ساعت بامداد امروز تا هفت بامداد روز شنبه ۳۰ شهریور ممنوع است.

  سرهنگ فرجی همچنین گفت: محور میانه، زنجان، قره چمن و بالعکس تردد تریلرها و کامیون ها به استثناء کامیونها و تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت بامداد تا ۲۱ امروز از این محور در جاده قدیم ممنوع است و رانندگان باید از اتوبان پیامبر اعظم (ص) تردد کنند.
  وی افزود: در محور مرند - خوی و مرند - بازرگان و بالعکس تردد تریلرها و کامیون ها به استثناء کامیون ها و تریلرها حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت صبح تا ۲۱ روز یکشنبه ۳۱ شهریور ممنوع است.

  رییس پلیس راه آذربایجان شرقی افزود: در محور جزیره اسلامی تردد تریلرها و کامیون ها به استثناء کامیون ها وتریلرهای حامل مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت هفت تا ۲۳، روزهای ۲۸،۲۹ و ۳۰ شهریور از این محورها ممنوع است.

  وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره های تلفن ۲۱۸۷۷۱۰ و ۴۴۷۸۰۰، شبانه روز پاسخگوی وضع راه های استان و امداد رسانی به مردم است.

  فرمانده پلیس راه استان اردبیل هم گفت: با توجه به پیش بینی افزایش حجم سفر در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی شهریورماه و به منظور ارتقای ضریب ایمنی و ایجاد تسهیل در عبور و مرور ترافیکی، در محورهای اردبیل به آستارا و اردبیل به سرچم محدودیت و ممنوعیت عبور و مرور اجرا می شود.

  سرهنگ ظهیری افزود: براین اساس تردد انواع تریلر وکامیون در محور اردبیل به آستارا به استثنای حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روزهای جمعه ۲۹ تا یکشنبه۳۱ شهریور ممنوع خواهد بود.

  در محور اردبیل به سرچم هم تردد انواع تریلر وکامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ صبح تا ۲۳ روزهای ۲۸ تا ۳۱ شهریور ممنوع است.

  اصفهان پلیس راه پلیس راه استان تلفن سوختی و فاسد شدنی کنترل ترافیک محورهای مواصلاتی محورهای مواصلاتی استان مسافران وسایل نقلیه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها