• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60774

  محمدمهدی عسگر‌پور با اشاره به کاهش تایم فیلم سینمایی «مهمان داریم» گفت: برای زمان اکران فیلم باید با حوزه هنری به توافق برسیم.

  به گزارش پارس ، کارگردان فیلم سینمایی « مهمان داریم» در گفت وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، درباره ی آخرین وضعیت این فیلم توضیح داد: تقریبا در مراحل پایانی مونتاژ هستیم و اکنون جلوه های ویژه فیلم در حال انجام است.

  او ادامه داد: به زودی وارد مرحله صداگذاری خواهیم شد و بعد آهنگساز فیلم را انتخاب می کنیم، البته هنوز در این باره مذاکره جدی با کسی صورت نگرفته است.

  عسگر پور با اشاره به طولانی شدن مرحله ی تدوین فیلم « مهمان داریم» گفت: این مساله به مدت زمان فیلم مربوط می شد چون در نسخه ی اولیه، فیلم حدود ۱۴۰ دقیقه بود اما اکنون آن را به ۱۱۰ دقیقه رسانده ایم. در واقع تلاش کردیم به یک ترکیب درستی برای نمایش فیلم برسیم که کار سختی بود و به همین دلیل مدت زمان تدوین طولانی شد.

  کارگردان « اقلیما» درباره زمان اکران « مهمان داریم» و اینکه آیا قرار است در جشنواره فیلم فجر نمایش داده شود یا زودتر، توضیح داد: زمان اکران به شرایط و توافقی که تهیه کننده و سرمایه گذار خواهند داشت بستگی دارد. در این باره من با منوچهر محمدی به عنوان تهیه کننده، توافق نظر دارم اما باید تهیه کننده و حوزه هنری که سرمایه گذار است در این باره به توافق برسند.

  وی یادآور شد: شاید حوزه هنری تمایل داشته باشد فیلم را تا زمان برپایی جشنواره فجر نگه دارد اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

  به گزارش ایسنا، در فیلم « مهمان داریم» پرویز پرستویی، آهو خردمند، بهروز شعیبی، معصومه قاسمی پور و سهیلا گلستانی به ایفای نقش پرداختند.

  پرویز پرستویی جشنواره فیلم فجر دانشجویان ایران سرمایه فیلم سینمایی فیلم پایانی مهمان مراحل مونتاژ
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها