به گزارش پارس نیوز به نقل از مهر، فدراسیون دوومیدانی ترکیب نهایی تیم ملی ایران برای شرکت در بیست و پنجمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا را به همراه پاداش کسب مدال در این مسابقات مشخص شد.

بر همین اساس و پس از برگزاری چند رویداد داخلی و بین المللی و با نظر کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی حسن تفتیان (۱۰۰ متر)، مهدی صابری (پرتاب وزنه)، مهدی پیرجهان (۴۰۰ متر با مانع)، سبحان احمدی (۸۰۰ متر)، حسین رسولی (پرتاب دیسک)، میلاد ناصح جهانی (۲۰۰ متر) و رضا مقدم (پرتاب چکش) در بخش آقایان ترکیب تیم اعزامی را شامل می‌شوند.

حمیده اسماعیل نژاد (۱۰۰ متر)، فرزانه فصیحی (۱۰۰ متر) و زهرا عرب رستمی (پرتاب چکش) هم ترکیب تیم ملی دوومیدانی کشورمان در بخش بانوان را در بیست و پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا که طی روزهای ۱۸ الی ۲۵ تیر ماه جاری به میزبانی کشور تایلند برگزار خواهد شد را تشکیل خواهند داد.

افشین داوری (سرپرست فدراسیون دوومیدانی)، هادی سپهرزاد و جواد خسرو شیری تیم ملی دوومیدانی کشورمان را در این مسابقات همراهی خواهند کرد.

با اعلام فدراسیون دوومیدانی به ورزشکارانی که موفق به کسب مدال طلا در این رقابت‌ها شوند مبلغ ۱۲۵ میلیون تومان، برای کسب مدال نقره مبلغ ۷۵ میلیون تومان و به نفراتی که بتوانند مدال برنز این رویداد قهرمانی قاره‌ای را کسب نمایند مبلغ ۵۰ میلیون تومان به عنوان پاداش از سوی این فدراسیون اهدا خواهد شد.