به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح پنج شنبه در بدو ورود به چهارمحال و بختیاری و در فرودگاه شهرکرد با ادای احترام به شهدا، جانبازان و خانواده ایثارگران و شهدا با اشاره به ظرفیت‌های چهارمحال و بختیاری در حوزه‌های گردشگری، دامپروری، کشاورزی و … اظهار کرد: این استان از ظرفیت‌های عظیم نیروی انسانی برخوردار است.

وی با بیان اینکه افراد تحصیل کرده در این استان بی شمار است، عنوان کرد: فقر و بیکاری زیبنده استان چهارمحال و بختیاری نیست.

رئیس جمهور کشورمان با اشاره به اینکه باید با همراهی، کمک و مشارکت مردم و مسئولان مشکلات استان مرتفع شود، گفت: دغدغه مردم در این زمینه‌ها باید از بین رود.

آیت الله رئیسی به پروژه‌های نیمه تمام استان اشاره کرد و ادامه داد: مردم از دولت انتظار دارند که این پروژه‌ها تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی با تاکید بر برنامه ریزی در راستای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام تا پایان امسال، مطرح کرد: طرح‌های آب رسانی در این استان از اهمیت بالایی برخوردار است که باید برنامه ریزی لازم در این زمینه انجام بگیرد و اعتبارات لازم در این حوزه در نظر گرفته شود.

آیت الله رئیسی گفت: مسئولان باید مصوبات پایان سفر را پیگیری کرده و طرح‌های مطرح شده را به نتیجه برسانند.

بنابراین گزارش، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در بیست و چهارمین سفر استانی دولت سیزدهم در قالب سفری یک روزه وارد استان چهارمحال و بختیاری شد.

رئیس جمهوری کشورمان دقایقی پیش وارد فرودگاه شهرکرد شد و مورد استقبال جمعی از مسئولان این استان قرار گرفت. نماینده ولی فقیه در استان، استاندار چهارمحال و بختیاری، فرمانده سپاه، فرمانده انتظامی استان، رئیس کل دادگستری، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و … در مراسم استقبال از رئیس جمهور حضور داشتند.

در سفر هیئت دولت به استان چهارمحال و بختیاری، وزرا و اعضای هیئت دولت، آیت الله رئیسی را همراهی خواهند کرد و به عنوان نمایندگان دولت در شهرستان‌های مختلف حضور خواهند داشت.