به گزارش خبرگزاری مهر، در ادامه رقابت‌های آب‌های آرام قهرمانی آسیا امروز ملی پوشان کشورمان در ماده‌های مختلف مسافت ۲۰۰ متر به مصاف رقبای خود رفتند که حاصل آن کسب سه مدال و راهیابی دیگر نمایندگان ایران به مرحله فینال و نیمه نهایی بود.

پریسا محمدزاده در کانوی یکنفره ۲۰۰ متر در رده پنجم قرار گرفت. در این مسابقه قایقرانان تایلند، ازبکستان، قزاقستان و اندونزی اول تا چهارم و هند پنجم شدند.

عادل مجللی در کانوی یکنفره ۲۰۰ متر با حریفانی از ازبکستان، قزاقستان، چین تایپه، تایلند، اندونزی و تاجیکستان رقابت کرد و در پایان با زمان ۳۹.۷۲۷ ثانیه اول و صاحب مدال طلا شد. در این مسابقه قایقرانان ازبکستان و قزاقستان دوم و سوم شدند.

پوریا شریفی در کایاک یکنفره ۲۰۰ متر با حریفانی از ازبکستان، تایلند، قزاقستان، قرقیزستان، اندونزی، هند، چین تایپه و هنگ کنگ مسابقه داد و در پایان با زمان ۳۶.۳۹۰ ثانیه سوم شد و مدال برنز را به گردن آویخت. در این رقابت نماینده ازبکستان طلا و ورزشکار تایلند نقره گرفتند.

شهلا بهروزی‌راد در کلاس VL۳ بانوان با زمان ۱:۱۹.۵۱۶ دقیقه چهارم شد. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، هند و قزاقستان اول تا سوم شدند.

هدیه کاظمی در رقابت کایاک یکنفره ۲۰۰ متر بانوان در رقابت با نمایندگان تایلند، قزاقستان، اندونزی و ازبکستان با زمان ۴۱.۴۳۸ ثانیه در جایگاه نخست قرار گرفت و صاحب مدال طلا شد. در این رقابت نمایندگان قزاقستان و ازبکستان دوم و سوم شدند.

در رقابت فینال کانوی دونفره ۲۰۰ متر مردان محمدنبی رضایی و عادل مجللی در رقابت با نمایندگان تایلند، ازبکستان، قزاقستان، اندونزی، هند و تاجیکستان با زمان ۳۷.۴۳۰ ثانیه صاحب مدال نقره شدند. در این رقابت نماینده ازبکستان با زمان ۳۷.۲۷۹ ثانیه مدال طلا و تیم قزاقستان با زمان ۳۷.۵۴۶ ثانیه مدال دریافت کردند.