سامسونگ یکی از شرکت های پرطرفدار و محوب جهانی است. اصالت شرکت سامسونگ کره ای می باشد. و امسال سامسونگ از مانیتور جدیدش رونمایی کرده است.

Odyssey Ark

مشخصات Samsung Odyssey Ark

از نظر سامسونگ نمایشگر خمیده 49 اینچی برای پوشش تمام محتواها کافی نبود. به همین خاطر، این شرکت در CES 2022 مانیتور خمیده جدیدی در اندازه 55 اینچی معرفی کرده که Odyssey Ark نام دارد و بزرگ‌ترین مانیتور خمیده این شرکت است. در کنار این دستگاه یک پایه ویژه هم عرضه می‌شود که اجازه می‌دهد مانیتور را در حالت عمودی یا افقی قرار دهید.

مانیتور سامسونگ Odyssey Ark قرار است در نیمه دوم 2022 وارد بازار آمریکا شود. با این حال، فعلا اطلاعاتی درباره تاریخ عرضه یا قیمت این دستگاه در دسترس نیست. این پنل ظاهرا از رنگ‌های کوانتوم دات و نور زمینه Mini LED استفاده می‌کند. منتها دقیقا مشخص نیست که این محصول برای گیمینگ ساخته شده یا تولید محتوا. البته سامسونگ می‌گوید نمایشگر آن‌ها می‌تواند برای هر دو کاربرد مفید باشد.

مانیتور 55 اینچی Odyssey Ark با نسبت تصویر 16:9 و رزولوشن 4K یکی از پیشروترین مانیتورهای بازار محسوب می‌شود. پایه این مانیتور به کاربر اجازه می‌دهد به‌راحتی حالت دستگاه را از افقی به عمودی تغییر دهد تا با توجه به نیاز بتواند استفاده بهتری از فضا داشته باشد.

رونمایی سامسونگ از گوشی جدید و ارزان قیمت خود در هند

قابلیت‌های مانیتور Samsung Odyssey Ark

قابلیت‌های نمایش چندتایی، امکان تنظیم دقیق Odyssey Ark با شرایط مطلوب شما را فراهم می‌کند تا افتی در کیفیت تصویر 4K، روشنایی یا رنگ‌های صفحه به وجود نیاید. این دستگاه همچنین دکمه‌هایی برای کنترل روشنایی و رابط کاربری دارد و به‌صورت بی‌سیم هم قابل تنظیم است.

مانیتور جدید سامسونگ با نسبت تصویر استاندارد 16:9 می‌تواند بازی‌ها و فیلم‌ها را به شکل بهتری نمایش دهد و فضای هدررفته زیادی اطراف آن‌ها نداشته باشد. اگر استفاده از «ادیسه آرک» در حالت عمودی برایتان عجیب به نظر می‌رسد، با نگاه به تصویر بالا می‌توانید کمی بیشتر با قابلیت‌های عمودی آن آشنا شوید.

واکنش سامسونگ به ماجرای محرومیت ایران از دریافت گوشی تلفن همراه

حدود زمان عرضه Samsung Odyssey Ark

سامسونگ گفته است که نمایشگر اودیسه آرک از نیمه دوم ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد و ابتدا مشتربان آمریکایی به آن دسترسی خواهند شد. این شرکت هنوز درباره عرضه آن در سایر کشورها صحبتی نکرده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که در روزهای آینده چه اطلاعات دیگری درباره مشخصات این نمایشگر منتشر می‌کند.

سوون سامسونگ 3 _ 3 کاشیما + فیلم