ندا قاسمی بازیگر زیبا ایرانی است. ندا قاسمی هم اکنون مجرد است. و در این عکس ندا قاسمی را در اکران فیلم جنایت بی دقت مشاهده می کنید.

ندا قاسمی

بیوگرافی ندا قاسمی

ندا قاسمی (زاده ۳۰ خرداد ۱۳۶۶) صداپیشه و بازیگر تئاتر، دوبلور و تلویزیون ایران است. وی از سال ۱۳۸۶ بازیگری در تئاتر را شروع کرد. سپس در صدا و سیمای مرکز کرمانشاه به عنوان بازیگر و مجری در برنامه‌های مختلف با این مرکز همکاری کرد و از سال ۹۳ به عنوان گوینده، دوبلور و بازیگر در واحد نمایش رادیو کرمانشاه مشغول شد. وی همچنین دانشجوی دکترای رشته شیمی آلی در دانشگاه تهران است. 

ندا قاسمی در خانه اش + عکس

خانواده ندا قاسمی

پدرش جواد قاسمی را در سال 1380 از دست داده و دو خواهر به نامهای شبنم و زهرا و یک برادر به نام فرزاد دارد.

سلفی جدید ندا قاسمی + عکس

فعالیت هنری ندا قاسمی

وی در کنار بازیگری در تئاتر و تلویزیون به حرفه دوبله نیز مشغول است. در سن ۲۰ سالگی بازیگری در تئاتر را آغاز کرد و سال ۹۵ در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر برای نمایش گاهی، کاندیدای بهترین بازیگر زن شد. همچنین با نقش آفرینی در سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی در نقش شیرین، نخستین تجربه بازیگری در تلویزیون را کسب کرد.

دربارهٔ نقش شیرین و داستان ازدواجش گفت: «هر چه بیشتر پیش می‌رویم نویسنده شخصیت‌ها را در بازیگران بیشتر می‌بیند و طبیعتاً نسبت به قبل بیشتر دستش می‌آید که چه اتفاقاتی را برای بازیگر بنویسد و او را درگیر چه ماجراها و ویژگی‌هایی کند.» ندا قاسمی در سریال رادیویی «قلب بنفش» به کارگردانی میرطاهر مظلومی به ایفای نقش پرداخته‌است.

ندا قاسمی در آچمز+عکس