آزاده نامداری مجری و تهیه‌کننده تلویزیونی ایرانی بود.  آزاده نامداری 7 فروردین 1400 به صورت مشکوکی درگذشت. آزاده نامداری همسر سجاد عبادی و دارای یک فرزند بود. آزاده نامداری دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

 آزاده نامداری

بیوگرافی آزاده نامداری 

نام :آزاده

نام خانوادگی : نامداری

تاریخ تولد : 1363/9/9

محل تولد :کرمانشاه

تحصیلات : کارشناسی مدیریت صنعتی

زمینه فعالیت :مجری تلویزیون

همسر :سجاد عبادی

گشت و گذار دختر «آزاده نامداری» در سفر خارجی‌اش/عکس

جزئیات جدید از خودکشی آزاده نامداری 

آزاده نامداری در یک دفتر مشق ۴۰ برگی برای دخترش جملاتی نوشته بود که چیزی شبیه به خداحافظی بود. در چند خط با او درددل کرده و گفته بود که از وضعیت زندگی ‌اش راضی نیست. پس از آن در خصوص اموالش تعیین تکلیف کرده بود که شبیه به وصیت‌نامه بود.

مرگ بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف تعداد بسیار زیادی قرص‌ اعصاب و روان / این نظریه کارشناسان پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ آزاده نامداری، مجری سابق صدا و سیماست که دیروز به بازپرس جنایی اعلام شد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که آزاده نامداری با خرید مقدار زیادی دارو، اقدام به استفاده بیش از ۱۰۰ عدد از آن ها کرده و در نهایت نیز جانش را از دست داده است.

دختر آزاده نامداری وسط موش ها

ماجرای خودکشی زن اول شوهر آزاده نامداری!

به تازگی در فضای مجازی برخی کاربران شایعه خودکشی زن اول همسر آزاده نامداری را مطرح می کنند که هیچ سندی برای آن وجود ندارد.

 متاسفانه بعد از خبر درگذشت آزاده نامداری مدام حواشی و شایعات جدیدی منتشر می شود تا جایی که پدر آزاده نامداری از مردم خواست به آنها گوش نکنند. به نظر می رسد خودکشی زن اول همسر آزاده نامداری از آن شایعه ها باشد.

به گزارش وقت صبح مهسا آبومگر همسر اول شوهر دوم آزاده نامداری یعنی سجاد عبادی بوده است. آبومگر سال ۱۳۹۱ با عبادی عقد می کند و در سال ۹۴ طلاق می گیرد.

در این میان بحث ازدواج آزاده نامداری و سجاد عبادی شروع می شود و همسر سابق سجاد عبادی در فضای مجازی واکنش تندی به این ازدواج نشان می دهد.

تا آنجا که پست ها موجود است مدت ها آبومگر و نامداری در اینستاگرام پست هایی در پاسخ هم منتشر می کنند .

حیوان عجیب شوهر آزاده نامداری + عکس

 آزاده نامداری