آزیتا ترکاشوند یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام آزیتا ترکاشوند است. آزیتا ترکاشوند هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از آزیتا ترکاشوند را ملاحظه می‌کنید.

آزیتا ترکاشوند

 

آزیتا ترکاشوند بازی در تلویزیون را با سریال "طبقه دوم" آغاز کرد و در ادامه، در مجموعه‌‌های دیگری از جمله پاتوق، ملکوت، توطئه فامیلی، دختری به نام آهو، کلاه پهلوی، گذر از رنج‌ها، گاندو و بوی باران به ایفای نقش پرداخت.

ترکاشوند در سریال "گاندو1" ایفاگر نقش جاسوسی به نام گلی ثابتی بود. این بازیگر، همین شاخصه را جذابیت اصلی نقشش در گاندو می‌داند و تأکید دارد که تا پیش از گاندو، خیلی کم شاهد چنین نقشی در سریال‌‌های تلویزیونی بوده است. او خاطرنشان می‌کند بر همین اساس، تلاش کرده تا خود را در موقعیت‌های مختلف به جای این جاسوس قرار دهد و واکنش‌ها و رفتارهای متناسب ارائه دهد.

عکس جدید آزیتا ترکاشوند بازیگر سریال گاندو

دوران کودکی ام

دوران کودکی من تو خونه بسیار مظلوم ، آروم و صبور ، طوری که خانواده نگران بودن نکنه افسردگی دارم ، بعد مدرسه اینقد شیطون بودم طوری که هفت زنگ پشت در کلاس بودم یا همیشه تو حیاط بودم یا از کلاس اخراج می شدم.

دلتنگی آزیتا ترکاشوند برای قدیم ها+عکس

مدل نیستم

برای من اهمیت ندارد نقش هایی را بازی کنم که گریم شیک و مرتب داشته باشد چرا که مدل یا مانکن نیستم ، دوست دارم خودم را در هر نقشی محک بزنم

عکس مدل هندی آزیتا ترکاشوند