یک مادر خبرنگار در نشست خبری حاضر شد. یک مادر خبرنگار با فرزندش در نشست حضور یافت. یک مادر خبرنگار اسباب بازی فرزندش را کنار دستش گذاشت. 


گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس:  یکی دو روزی است تصویری از خبرنگار فارس در حال نوشتن و تفنگ کنار دستش به یکی از پربحث ترین موضوعات توئیتر فارسی بدل شده است. 

این تصویر مربوط به نشست خبری سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی رئیس جدید بنیاد شهید است که خانم آزاده لرستانی خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری فارس بنا به دلایلی مجبور به حضور در آن به همراه فرزندش بوده است.

اما برخی کاربران اصل این اقدام زیبا را که نشانه‌ی پایبندی همزمان خبرنگار فارس به وظایف مادری و از طرفی وظایف خبرنگاری اوست، نادیده گرفته و با دست‌مایه قراردادن اسلحه پلاستیکی فرزند او در عکس، با شیطنت‌های رسانه‌ای سعی در تخریب رسانه انقلابی فارس کرده‌اند. این در حالی است که بارها و بارها در اقدامی مشابه توسط غربی‌ها آن را تحسین کرده و نشانه تعهد شغلی و پایبندی به وظیفه مادری دانسته‌اند!

از این شیطنت‌های رسانه‌ای برخی کاربران که همیشه مترصد کوچک‌ترین بهانه برای هجمه به این رسانه انقلابی هستند و به‌جای دیدن اصل ماجرا به حواشی می‌پردازند بگذریم، بسیاری از کاربران دهان به تحسین این اقدام گشوده‌اند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود.

انتهای پیام/