به گزارش پارس نیوز، 

در آستانه میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) حکم خادمی بارگاه منور رضوی توسط حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی به محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، اهدا شد.

چند روز پیش یک پیج اینستاگرامی با نام  شاگردان حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در واکنش به انتشار عکسی در فضای مجازی از محمدجواد آذری جهرمی وزیر جوان ارتباطات و فناوری اطلاعات، و حجت‌الاسلام و المسلمین ابراهیم رییسی تولیت آستان قدس رضوی که در آن افتخار خادمی حرم آمام رضا(ع) به جهرمی داده می‌شود، نوشت: «اشکالی ندارد که مسئولان بلند پایه خادم افتخاری امام رضا (ع) شوند. خیلی هم خوب است، اما این که اغلب این دوستان ی دونه از این گردگیرهای رنگی دستشون می‌گیرند و کنار استراتژیک‌ترین معبر ممکن می ایستند که به طور کاملا اتفاقی و خیلی خوب هم دیده می‌شوند و تنها کاری که لازم است انجام دهند، این است که بگویند : “آقا حرکت کن” برای من قابل قبول نیست… چرا نمی‌روند توالت‌های حرم را بشورند؟! برای شکستن غرور ریاستشان هم بد نیست…رونوشت خدمت آقای رییسی ….»

نوشته این صفحه اینستاگرامی که در آن نوشته شده است «شاگردان استاد حسن رحیم پور ازغدی» طی این چند روز در فضای مجازی مورد انتقادات فراوانی از طرف برخی از مسئولین و کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

در واکنش به این اظهارات آذری جهرمی وزیر ارتباطات نیز در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

یکی در صفحه‌اش نوشته است: "بجای گردگیر دست گرفتن، برو توالت بشور"، صد البته هرخدمتی به زوار علی ابن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثناء فخر خادمان حرم است. از توصیه او تشکر میکنم.