به گزارش پارس نیوز  ارائه طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان از سوی نمایندگان مجلس و از خارج شدن قید فوریت واکنش مختلفی را از کاربران مجازی را  به همراه داشت:

* روحانی ۱۴ تیرماه ۹۵ در بیانیه‌ای درباره حقوق‌های نجومی نوشت که دستگاه‌ها ظرف یک ماه باید حقوق مسئولان را به شکل عمومی به مردم اعلام کنند. هنوز اتفاقی نیفتاده. (لینک)

5

 

* یکی مثل علی ع بعد از 25 سال دست‌اندازی به بیت المال در دوره خلفا میگه بیت المال مهریه زنانتون شده باشه پس می گیرم، یک مسئول هم در جمهوری اسلامی می گوید مخالف طرح هستم، چون پیدا کردن این‌همه مسئول از ابتدای انقلاب مشکل است! لباس مولا رو هم به تن دارن (لینک)

 

4

 

* یکی از نمایندگان به وزیر رفاه می گه شما که مدعی هستین خونتون جنوب شهر بوده الان بفرمایید کجا زندگی می کنین؟ این سئوال را باید از تک تک مسئولان نظام پرسید کجا و با چه کیفیتی زندگی می کنید؟ بچه هاتون کجا تحصیل می کنن؟ چه شغلی دارن؟ از کدوم کشور تابعیت گرفتن؟ و... (لینک)

 

3

 

* میدونین چرا قانون برنامه (انتشار حقوق و مزایای مسئولان برای عموم مردم) را اجرا نمیکنند؟ چون میدانند اگر برداشتهای مسئولان از بیت‌المال افشا بشه، گام بعدی خواهد بود اما کورخوانده‌اند، ماده۲۹ حکم قانونه و تاآخر اجرایش را پیگیری میکنیم .  (لینک)

 

2

 

* زندگی بدون تجمل رهبر انقلاب رامی‌بینیم،پس باید همان‌گونه که ادعای ولایتمداری داریم مدیران مادرعمل نیزاین‌گونه زندگی راسرلوحه قراردهند.مردم خواستار رسیدگی به اموال مسئولان هستند تابه این ترتیب مدیری بارانت‌خواری وکسب اموال نامشروع فربه نشده باشد. (لینک)

 

1