به گزارش پارس به نقل از تسنیم، تمرین امروز (سه شنبه) استقلال ساعت ۱۵: ۳۰ در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

* مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، علیرضا نیکبخت واحدی، هاشم بیگ زاده، احمد جمشیدیان، پژمان نوری، مهدی نظری، مهرداد اولادی، سیاوش اکبرپور، محمد قاضی، آرش برهانی و کبه حضور داشتند.

* خسرو حیدری و ساموئل به همراه ۴ ملی پوش این تیم غایبان تمرین را تشکیل می دادند. این در حالیست که مسئولان استقلال گفته بودند ساموئل از امروز در تمرینات حاضر می شود. میرشاد ماجدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص غیبت ساموئل گفت: برگه های پاسپورت ساموئل به اتمام رسیده و او در کشور ترینیدادوتوباگو باید دنبال کارهایش باشد.

* کبه بازیکن بورکینافاسویی استقلال که به تازگی از تیم داماش گیلان به جمع آبی پوشان پیوسته، امروز برای نخستین بار در تمرین شرکت و خودش را به مربیان معرفی کرد. این بازیکن با همه اعضای کادر فنی و بازیکنان استقلال دست داد. کبه و علیرضا نیکبخت واحدی که در تیم داماش با یکدیگر هم بازی بودند برخورد بسیار گرمی با هم داشتند.

* میکو کوجالا مربی بدنساز تیم ملی که به دستور کارلوس کی روش تیم ملی را در سفر به تایلند و لبنان همراهی نکرد امروز برای دومین بار در تمرین آبی پوشان حضور داشت. وی برای زیر نظر گرفتن وضعیت هاشم بیک زاده به تمرین آمده بود و دقایقی با دکتر کاوه ستوده پزشک استقلال صحبت کرد.

* صحبت های عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ و اینکه گفته بود امیر قلعه نویی اتهام دلالی به او زده است، سوژه هواداران استقلال شده بود و آنها از اظهارنظر مجری برنامه ۹۰ انتقاد می کردند. همچنین تعدادی از هواداران استقلال معتقد بودند میرشاد ماجدی سرپرست استقلال نباید روی خط این برنامه می رفت و با فردوسی پور حرف می زد.

* برخی از هواداران استقلال نسبت به حضور بازیکنان سابق پرسپولیس از جمله مهرداد اولادی، نیکبخت واحدی، پژمان نوری و محمد قاضی واکنش نشان دادند و معتقد بودند لباس استقلال باید مانند بارسلونا آبی اناری شود!

* احمد جمشیدیان و هاشم بیگ زاده در تمرینات گروهی حضور داشتند.

* در حالی که تمرین در جریان بود تعدادی از لیدرهای استقلال شروع به تشویق امیر قلعه نویی کردند. آنها در بخشی از تشویق های خود سرمربی استقلال را" امیر پاک فوتبال ایران" نامیدند. این تعداد هوادار، علی دایی سرمربی پرسپولیس را مافیا خطاب کردند که قلعه نویی مانع سردادن این شعار شد، ضمن این که هواداران به شعار" شیرینی، سردار، ژنرال آمد خبردار" سر دادند.

* بازیکنان استقلال درباره بمب گذاری امروز در بیروت پایتخت لبنان صحبت می کردند و با سوال در مورد وضعیت بازیکنان ملی پوش ابراز نگرانی می کردند.

* محور تمرین امروز آبی پوشان دویدن دور زمین، بازی آقاوسط و فوتبال تحت فشار بود که امیر قلعه نویی نظارت ویژه ای بر این تمرین داشت. سرمربی استقلال که از عملکرد بازیکنان ناراضی بود به آنها گفت: این فوتبال به درد نمی خورد.

*با وجود اینکه بوبکرکبه اولین جلسه خود را پشت سر می گذاشت در تمرینات گروهی شرکت کرد.

* هواداران استقلال که در چند روز گذشته نسبت به حضور اولادی در استقلال چندان واکنش مثبتی نداشتند، امروز او را تشویق کردند. این در حالیست که همه بازیکنان یک به یک تشویق شدند اما مهدی نظری مهاجم این تیم تشویق نشد.

* یکی از هنرمندان گیلانی به نام کریم قربانی همراه با سیروس دین محمدی، میرشاد ماجدی، دکتر امین نوروزی و مهدی فنونی زاده در تمرین حضور داشتند.

* قلعه نویی تمرین فردا (چهارشنبه) را تعطیل اعلام کرد اما از بازیکنانی که کمتر در تمرینات روزهای گذشته حضور پیدا کرده بودن خواست فردا در کمپ حاضر شوند و به تمرین بپردازند.

تیم فوتبال استقلال سوم آذر در بازی های عقب افتاده لیگ به مصاف تیم ملوان انزلی می رود.