به گزارش پارس به نقل از فارس، لوکا بوناچیچ پس از شکست ۲ بر صفر مقابل تیم فوتبال گسترش فولاد با حضور در کنفرانس خبری اظهار داشت: در ابتدا این پیروزی را به تیم و هواداران گسترش فولاد تبریک می گویم. بعد از بازی هفته گذشته مان مقابل استقلال بازیکنان ذوب آهن بازی ها را تمام شده فرض می کردند و این یکی از عوامل شکست ما در این دیدار بود.

وی ادامه داد: امروز ذوب آهن نمی توانست مقابل یک تیم لیگ یکی هم پیروز شود چه برسد به تیمی مثل گسترش فولاد.

بوناچیچ افزود: من دو سال پیش هم در دسته یک هدایت گسترش را بر عهده داشتم. این تیم نسبت به آن موقع پیشرفت خوبی داشته و اگر مثل امروز بازی کند قطعاً رتبه های تک رقمی لیگ را به دست خواهد آورد.

سرمربی ذوب آهن شوت های از راه دور تیم گسترش فولاد را باعث غافلگیری تیمش دانست و گفت: جنگندگی و انگیزه بازیکنان گسترش باعث شد که آنها به پیروزی برسند. همه شرایط در این دیدار نرمال بود و بازیکنان گسترش به خوبی توانستند فعل خواستن را صرف کنند.

بوناچیچ خاطرنشان کرد: بخش عمده مشکل تیم ما در خط دفاعی است که نسبت به دو خط دیگر ضعیف تر است. ما اگر در ادامه بازی های فصل هم اینگونه بازی کنیم قطعاً در دیدارهای آینده به مشکلات بیشتری برخورد خواهیم کرد.

وی در پاسخ به خبرنگاری که درباره تغییر رفتار این مربی سوال کرده بود اظهار داشت که در رفتارش تغییر ایجاد کرده و نسبت به گذشته آرم تر شده است.