به گزارش پارس ، میرشاد ماجدی در گفت وگو بافارس بعد از برد دو بر یک روز گذشته تیمش در لیگ قهرمانان آسیا که به صعود این تیم به نیمه نهایی منجر شد، گفت: بازی خیلی خوبی بود، همه دیدند که چقدر خوب فوتبال بازی کردیم و کاملا مستحق برد بودیم. خوشبختانه به آنچه که حق مان بود رسیدیم.

وی در مورد برنامه آینده استقلال در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: ظهر امروز از شهر بوریرام به بانکوک خواهیم رفت و حدود ساعت ۲۳ نیز از بانکوک راهی سئول کره جنوبی خواهیم شد.

ماجدی با گلایه از میزبانی تایلندی ها و حرکتی که شب پیش از بازی در هتل داشتند، تاکید کرد: شب پیش از مسابقه، آقایان در هتل محل اقامت ما پارتی برگزار کرده بودند. خیلی تلاش کرده و صحبت کردیم که این مسئله را خنثی کرده و تمام کنیم اما آنها از قصد قبول نمی کردند و به کارشان ادامه دادند. این مسئله باعث شد بچه ها تا صبح نخوابند و ما هم تا صبح بیدار بودیم. مجبور شدیم موضوع را به ناظر AFC گزارش دهیم و حتی نامه ای تنظیم کرده و تقدیم شان کنیم. کار به جایی رسید که پلیس هم وارد عمل شد. میهمانان شرکت کننده در این پارتی شرایط روحی و روانی مناسبی نداشتند و مدام در هتل می چرخیدند.

وی افزود: البته این اتفاق در روحیه و انگیزه بازیکنان مان تاثیر گذاشت و به واقع یکی از عوامل برد ما بود. البته ما از نظر تاکتیکی هم خصوصا در نیمه دوم برتر از حریف بودیم و در نهایت آنها را شکست دادیم.