• لینک کوتاه
 • کد خبر: 84461

  سایت فیفا در مطلبی با عنوان ایرانی ها، قلب تایلندی ها را شکستند به انتشار گزارشی درباره بازی برگشت استقلال مقابل بوریرام از دور برگشت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

  به گزارش پارس ، به نقل از اوج، فیفا درباره این بازی نوشت: در تایلند، استقلال در حالیکه ۵ دقیقه از شروع بازی گذشته بود، با شوت آندرانیک تیموریان دروازه حریف را تهدید کرد اما این بوریرام بود که در نیمه نخست و در فضای استادیوم خانگی اش ارائه گر نمایش بهتری بود. در این شرایط تلاش گسترده تیم میزبان در ۸ دقیقه مانده به پایان وقت اول نتیجه داد و اسمار، مدافع میانی این تیم از روی یک ضربه کرنر دروازه استقلال را گشود تا بازی در مجموع دو مسابقه رفت و برگشت در پایان نیمه نخست، ۱ بر ۱ شود.

  در ادامه این گزارش آمده است: اگرچه استقلال در نیمه دوم دوباره زنده شد و جای شگفتی نبود که در دقیقه ۵۳ به گل حیاتی در خانه حریف رسیدند. در این صحنه، آندرانیک تیموریان توپ را روی دروازه بوریرام ارسال کرد و حنیف عمراه زاده استقلال را به گل رساند. در وقت تلف شده، آندرانیک تیموریان ملی پوش ایرانی وقتی متوجه جاگیری سیراسون دروازه بان بوریرام شد از فاصله ۳۰ یاردی شوت زد تا بوریرام به خاک سپرده شود.

  بر اساس این گزارش، فیفا در قسمت دیگری از این مطلب نوشته است: قلب هواداران بوریرام پس از شکست تیم شان مقابل استقلال شکست. وقتی اسمار باربا، توانست گل بوریرام را به استقلال در نیمه نخست بزند، طرفداران تیم تایلندی از فرط خوشحالی به جنون رسیدند اما در آغاز نیمه دوم حنیف عمران زاده گل تساوی را زد تا کار برای حریف سخت شود.

  استقلال بازی تایلند حنیف عمران زاده دروازه بان رفت و برگشت فیفا قلب لیگ قهرمانان آسیا ملی پوش

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها