به گزارش پارس به نقل از تسنیم، مهرداد کفشگری در مورد شرایط پرسپولیس پیش از دیدار روز جمعه با سپاهان در چارچوب هفته دهم لیگ برتر گفت: خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد و فعلاً در رده دوم جدول رده بندی قرار داریم. همه بازیکنان در شرایط خوبی به سر می برند و امیدوارم به ۳ امتیاز این بازی دست یابیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا پرسپولیس توانایی این را دارد که در اصفهان به پیروزی برسد، اظهار داشت: مگر قرار است اتفاقی غیر از این رخ دهد؟ شک نکنید برای ۳ امتیاز به اصفهان می رویم. شاید در گذشته پرسپولیس در ورزشگاه فولادشهر به مشکل بر می خورد اما امسال شرایط فرق می کند. ما با برتری در این دیدار هم از نظر تیمی، هم از نظر جدولی و هم از نظر شخصیت تیمی به شرایط خوبی می رسیم و می توانیم برای قهرمانی گام برداریم.

کفشگری در خصوص شرایط خود و اینکه در بازی برابر سپاهان به میدان خواهد رفت یا خیر، گفت: اگر مقابل سپاهان به میدان بروم تمام تلاشم را انجام می دهم تا بتوانم بازیکن مثمرثمری باشم. فوتبال روزهای خوب و بد دارد اما در صورتی که بازی کنم بهترین عملکردم را در میدان ارائه خواهم داد.

هافبک تیم پرسپولیس با اشاره به اینکه حضور علی دایی در جا افتادنش در پرسپولیس بسیار موثر بوده است، عنوان کرد: من با درخواست آقای دایی به پرسپولیس آمدم و قطعاً حضور ایشان در راس کادر فنی در بهتر شدن من و هماهنگ شدنم با تیم بسیار تاثیرگذار بوده است.

وی در واکنش به این سئوال که آیا دوست نداشت در دربی ۷۷ به میدان برود، گفت: خیلی دلم می خواست که در دربی بازی کنم اما حتماً قسمت نبوده است. من از این مسئله ناراحت نیستم ولی امیدوارم بتوانم در بازی برگشت به عنوان بازیکن ثابت به میدان بروم.