به گزارش پارس ، به نقل ازقانون؛ منصور ابراهیم زاده بارها در مصاحبه هایش نداشتن یک مهاجم خوب و شش دانگ رابه یکی از دلایل ناکامی های تیمش عنوان کرده است. امین منوچهری که یکی از مهاجمان راه آهن به حساب می آید به دنبال این است تا در هفته های آتی به همان بازیکنی که ابراهیم زاده می خواهد تبدیل شود و مشکل خط حمله تیم شان را حل کند.

* سومین شکست تیمت برابر تیم سابقت رقم خورد. از این بازی برایمان بگو.
- خب شکست خوردیم اما همین شکست می تواند برایمان پلی باشد به سوی موفقیت و پیروزی. برابر استقلال مستحق باخت نبودیم. گل های دوم و سوم را خیلی غافلگیرانه دریافت کردیم. می توانستیم پس از به ثمر رساندن گل مساوی نتیجه را حفظ کنیم اما در روزی که شانس یار نباشد نیست و نمی توان کاری کرد.

* می خواهی بگویی که استقلال شایستگی پیروزی در این بازی را نداشت؟
- دنبال بی ارزش کردن برد استقلال نیستم اما باید بگویم که حق مان باخت نبود. قبول دارم که در نیمه اول خوب بازی نکردیم اما در نیمه دوم به نسبت خوب عمل کردیم و می توانستیم به یک امتیاز دست پیدا کنیم. آنها به واسطه تجربه ای که داشتند برنده بازی شدند.

* خودت هم که نتوانستی در این بازی گلزنی کنی.
- خیلی دوست داشتم که دروازه رحمتی را باز می کردم اما خب نشد. دیگر ترجیح می دهم که به گذشته فکر نکنم و به دنبال درخشش در بازی های بعدی باشم.

* چون همیشه دنبال این بودی تا خودت را به کادر فنی استقلال ثابت کنی خب طبیعتا از اینکه نتوانسته ای در این دیدار گلی به ثمر برسانی خیلی نارحت هستی.
- ناراحتی ام فقط برای همان شب بازی بود. لزومی نداشت که دیگر به این بازی فکر کنم.

* آیا هنوز هم بابت جدایی ات از استقلال از قلعه نویی ناراحت هستی؟
- من همان زمان هم ناراحت نبودم و فقط این انتظار را داشتم که کادر فنی به من بیشتر زمان می داد. همان زمان هم امیر خان گفت که با کنار گذاشتنم از تیم در حقم لطف و پدری می کند و واقعا هم همینطور بود. ایشان با قرار دادن من در لیست خرید لطف بزرگی در حقم کردند.

* در جریان بازی کدام بازیکن بیشتر برایت کری خواند؟
- هیچ کدام شان برایم کری نخواندند چون هم تیمی های سابقم بودند. بازیکن باید در داخل زمین حرفش را بزند نه اینکه کری بخواند و خط و نشان بکشد.

* از تیم راه آهن این انتظار می رفت که شروع خوب و امیدوار کننده ای داشته باشد اما این تیم برخلاف انتظارات اصلا شرایط خوبی ندارد.
- با اتفاقاتی که در دیدار به نفت و فولاد رخ داد به نوعی اعتماد به نفس مان را از دست دادیم چون می دیدیم که خوب بازی می کنیم اما برا خلاف جریان بازی و به واسطه اشتباهات داوری بازنده می شویم. اگر در همان دو بازی به پیروزی می رسیدیم حالا شرایط مان شکل دیگری بود. دنبال توجیه و یا بهانه جویی نیستیم اما شاهد بودید که کارشناسان هم آن به آن اشتباهات اشاره کردند.

* منصور ابراهیم زاده بارها عنوان کرده که تیمش مشکل گلزنی دارد و به دنبال جذب یک مهاجم خوب و شش دانگ هستند و حتی طی مصاحبه ای بابت نداشتن مهاجمی مثل مجیدی افسوس خورده بود و به عنوان یکی از مهاجمان تیم در این خصوص چه صحبتی داری؟
- نه فقط منصور خان بلکه کل مربیان لیگ دوست دارند که مهاجمی مثل مجیدی داشته باشند. داشتن مجیدی آرزوی همه مربیان است. هفته به هفته بهتر و تبدیل به همان بازیکنی می شوم که آقای ابراهیم زاده انتظارش را دارند. خودم هم دوست داشتم که در کنار بازیکنی مثل مجیدی بازی می کردم.

* بالاخره چه زمانی قرار است از چهره واقعی راه آهن رونمایی شود؟
- اگر خاطرتان باشد فصل گذشته هم چند هفته ای سپری شد تا منصورخان تفکرات تاکتیکی شان را در تیم پیاده کردند. در راه آهن هم به زمان نیاز دارند و قول می دهم که در آینده ای نزدیک راه آهن به همان تیمی که همه انتظارش را دارند تبدیل می شود.