به گزارش پارس ، به نقل ازروزنامه نود؛ روزی که پرسپولیسی ها با نظر علی دایی و رویانیان اقدام به یارگیری کردند مشخص بود که این تیم در همان اوایل بازی ها به مشکل برمی خورد. هرچند پیام صادقیان، کفشگری، امید عالیشاه، قاسم دهنوی، محمد نوری و رضا حقیقی جزو بازیکنان میانی این فصل پرسپولیس به شمار می روند اما کاملا مشخص بود که جای یک هافبک ششدانگ که تکنیکی و قدرتی باشد خالی است.

در اوایل لیگ وقتی راجع به این موضوع به دایی هشدار می دادیم او از دست رسانه ها ناراحت می شد اما بعد از سه بازی اخیر سرمربی پرسپولیس به این نتیجه رسیده که هافبک هایش چندان کارساز نیستند و تیم به خاطر نداشتن یک هافبک ششدانگ ضربه خورده است.

دایی در جمع مربیان پرسپولیس گفته: « هیچ کدام از مهاجمین تیم تقصیری ندارند بلکه ما یک پل ارتباطی خوب و هافبک خلاق در اختیار نداریم. وقتی بازیکنان میانی نمی توانند مهاجمین را تغذیه کنند چطور می توان توقع داشت آنها گل بزنند؟ »

هر چند با پیوستن خلعتبری ممکن است این نقیصه تا حدودی جبران شود ولی دایی در فکر این است که نیم فصل یک هافبک بازیساز و نامی را جذب کند چرا که او به خوبی می داند یا تداوم این وضعیت هواداران پرسپولیس به شدت علیه او جبهه گیری خواهند کرد. دایی می داند که این بار نمی تواند بگوید مدیریت در کارش دخالت کرد و بازیکنان با نظر سردار جذب شدند زیرا رویانیان در این فصل فقط با نظر دایی پرسپولیس را بسته و به همین دلیل اعتراض سرمربی نیز به هیچ وجه کارساز نیست.