به گزارش پارس به نقل از مهر، آخرین بازی از روز نخست هفته ششم رقابتهای لیگ برتر فوتبال را تیم های فولاد خوزستان و استقلال صنعتی برگزار کردند که در پایان تیم فولاد خوزستان برابر حریف خود به برتری دست یافت. در این بازی که از ساعت ۲۰: ۱۵ در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد، شاگردان فرکی با نتیجه ۳ بر ۲ از سد رقیب خود گذشتند تا صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر باقی بمانند.

نیمه اول این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود فولاد خاتمه یافته بود. گل اول این بازی را در نیمه اول میلاد میداودی به ثمر رساند. مهاجم تیم استقلال صنعتی در دقیقه ۳ توپ را وارد دروازه حریف کرد. پس از آن نوبت به فرزاد حاتمی رسید تا در دقیقه ۲۸ کار را به تساوی بکشاند. چهار دقیقه بعد محمد طیبی با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد تا استقلال اهواز ۱۰ نفره شود.

در دقیقه ۳۲ این نیمه بود که بختیار رحمانی برای دومین بار دروازه آبی پوشان خوزستان را باز کرد تا فولادی ها بازی باخته در این نیمه را با برد عوض کنند و با برتری به رختکن بروند. در نیمه دوم این دیدار فولاد با آرامش بیشتری به کار خود ادامه داد و در دقایق پایانی به گل سوم خود نیز دست یافت.

سروش رفیعی در دقیقه ۸۳ برای سومین مرتبه دروازه حریف را گشود اما چند دقیقه بعد شاگردان ویسی این گل را پاسخ دادند اما این گل برای فرار از شکست کافی نبود تا فولادیها به ۳ امتیاز ارزشمند دست یابند. شاگردان فرکی با این برد ۱۵ امتیازی شدند و در صدر جدول رده بندی ایستادند. استقلال صنعتی که سومین باخت متوالی را تجربه کرد با ۵ امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

جدول رده بندی لیگ برتر:
۱- فولاد خوزستان ۱۵ امتیاز
۲- نفت تهران ۱۳ امتیاز
۳- استقلال تهران ۱۱ امتیاز - یک بازی کمتر
۴- سپاهان اصفهان ۱۰ امتیاز - تفاضل گل ۲+ (۸ زده - ۶ خورده)
۵- پرسپولیس ۱۰ امتیاز - تفاضل گل ۲+ (۴ زده - ۶ خورده)
۶- تراکتورسازی تبریز ۹ امتیاز
------------------------------------------------------
۱۴- ملوان بندرانزلی ۴ امتیاز - تفاضل گل ۲-
۱۵- مس کرمان ۴ امتیاز - تفاضل گل ۳-
۱۶- فجرسپاسی شیراز ۴ امتیاز - تفاضل گل ۵-

هفته ششم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور یکشنبه شب با برگزاری دیدار تیم های راه آهن و استقلال تهران در ورزشگاه تختی تهران به پایان می رسد.