رضا نوروزی بیان کرد:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 77902

  مهاجم تیم فوتبال نفت تهران با بیان اینکه حضور کی‌روش در ورزشگاه به او انگیزه داده است، گفت: پرسپولیس از نفت تهران ضعیف‌تر بود و ما موفق شدیم این تیم را شکست بدهیم.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، رضا نوروزی پس از پیروزی تیم نفت تهران مقابل پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: ما بازی خوبی مقابل پرسپولیس انجام دادیم. چهار، پنج موقعیت خوب گلزنی داشتیم که از دست رفت. به نظرم پرسپولیس از ما ضعیف تر بود و ما موفق شدیم در نهایت پیروز شویم.

  وی درباره حضور کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در ورزشگاه تختی هم تاکید کرد: با دیدن کی روش انگیزه پیدا کردم و. حضور او در ورزشگاه ها به همه بازیکنانن انگیزه می دهد.

  نوروزی در خصوص انتخابش به عنوان بهترین بازیکن زمین در پایان مسابقه هم گفت: بازی خوبی مقابل پرسپولیس انجام دادم و توانستم بهترین بازیکن شوم با این حال هنوز جایزه ام را باز نکرده ام.

  مهاجم تیم نفت در پایان در خصوص اینکه چند فرصت گلزنی را در این مسابقه از دست داده است، یادآور شد: به نظرم دو فرصت خوب را از دست دادم. البته نور ورزشگاه تختی ضعیف است و وقتی بازیکنان در محوطه ۱۸ قدم صاحب توپ می شوند، توپ را به خوبی نمی بینند!

  تیم فوتبال نفت تهران در هفته ششم لیگ برتر فوتبال عصر امروز جمعه موفق شد پرسپولیس را با یک گل شکست دهد.

  بازی پرسپولیس زمین سرمربی تیم ملی فوتبال کارلوس کی روش لیگ برتر لیگ برتر فوتبال نفت نفت تهران
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها