خداداد عزیزی:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 77888

  مدیرفنی تیم فوتبال ابومسلم با بیان اینکه عباس چمنیان برای اولین بار در تاریخ فوتبال می‌خواهد به عنوان سرمربی، مالک تیم را عوض کند، گفت: چطور می‌شود چمنیان قراردادش را با مجموعه وفایی امضا کرده و حالا مدعی است که وفایی در این تیم کاره‌ای نیست؟

  به گزارش پارس ، خداداد عزیزی در گفتگو با مهر، در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال ابومسلم مشهد ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: بعد از باخت ابومسلم مقابل تیم دسته دومی پیام وحدت، وفایی با من تماس گرفت و از من خواست در بخش یارگیری به ابومسلم کمک کنم، من هم در این باره چند روز فرصت خواستم و نهایتا فهرستی نزدیک به ۱۵ نفر آماده کردم و تحویل باشگاه دادم.

  وی خاطرنشان کرد: نتیجه بررسی های باشگاه این شد که چمنیان دیگر نمی تواند به عنوان سرمربی بالای سر این بازیکنان بایستد و پس از بررسی و مشورت، علی حنطه را به عنوان سرمربی انتخاب کردند.

  مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان نمی تواند به همین راحتی مالک ابومسلم را عوض کند، افزود: سوال من این است چمنیان به عنوان یک فرد دانشگاهی چه اصراری به ماندن در ابومسلم دارد؟ تا زمانی که ایشان ۲ ماه قبل گزینه های دیگر را به اصطلاح خودش پشت سر گذاشت و سرمربی شد، مدام این بحث را مطرح می کرد که وفایی او را انتصاب کرده و به کسی کاری ندارد، الان هم طبیعتا وفایی او را برکنار کرده و باید تابع نظر او باشد.

  وی اضافه کرد: چمنیان طی یک بیانیه در سایت باشگاه، سرمربی ابومسلم شده و حالا هم از همان طریق برکناری وی اعلام شده، به نظرم صحیح نیست که تا بحث برکناری مطرح می شود کل مجموعه ابومسلم را زیر سوال ببریم، چرا تا پیش از رسانه ای شدن تغییرات کادر فنی این حرف ها زده نشده بود؟

  عزیزی در ادامه یادآور شد: قراردادی که چمنیان امضا کرده در مقابلش امضای حسینی به عنوان نماینده وفایی وجود دارد، همان طور که بازیکنانی هم که قراردادشان ثبت شده با امضای مجموعه وفایی بوده، پس اگر قرار است مالکیت تیم از وفایی سلب شده باشد چمنیان هم سرمربی این تیم نیست و هرچه تا این لحظه به خاطر قرارداد با وفایی تمرین کرده بیهوده بوده است.

  وی با بیان اینکه اتفاق عجیبی را شاهد هستیم، ادامه داد: به نظرم چمنیان برای اولین بار در تاریخ فوتبال می خواهد به عنوان سرمربی، مالک تیم را عوض کند، وگرنه من به جای او باشم از طریق هرکسی که به تمرین آمده ام از طریق همان کس هم می روم، چون او دیگر رئیس هیات فوتبال هم نیست که درباره مسائل مالکیتی اظهار نظر کند، یک سرمربی هم حوزه اختیاراتش فقط فنی است.

  مدیرفنی تیم فوتبال ابومسلم با بیان اینکه ابومسلم نیاز به دلسوزی آقایان ندارد، افزود: اگر بنا به دلسوزی باشد در مجموعه فعلی من و علی حنطه از همه ابومسلمی تریم، پس خواهشا این الفاظ که اداره کل مالک تیم است و تیم مال ماست و این حرف ها استفاده نکنید، مالک ابومسلم هوادارانی هستند که برای رفتن آقایان لحظه شماری می کنند.

  عزیزی در پایان گفت: اگر تعداد بازیکنان تا ظهر شنبه به حد نصاب رسید، تمرینات از عصر شنبه آغاز می شود، در غیر این صورت یکشنبه یا دوشنبه تمرینات خودمان را آغاز می کنیم و امیدواریم در این زمان کم، بتوانیم تیمی گردن کلفت راهی مسابقات کنیم.

  اداره کل ورزش و جوانان خداداد عزیزی رسانه فوتبال مشهد تیم ابومسلم سرمربی وفایی چمنیان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها