لاوره:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 77836

  هافبک صربستانی استقلال مدعی شده که به احترام قلعه‌نویی تمریناتش را با این تیم از سر گرفته است.

  به گزارش پارس ، گوران لاوره در گفت و گو با فارس، در خصوص دیدار آبی پوشان مقابل بوریرام و مشکلاتی که قبل از این بازی داشت صحبت های زیر را مطرح کرد:

  ظاهرا دیروز قصد نداشتی با استقلال تمرین کنی؟

  چرا می خواستم تمرین کنم اما لباس نداشتم. دیروز با مدیر برنامه هایم به محل تمرین آمده بودم و لباس هایم همراهم نبود. قبل از تمرین با قلعه نویی صحبت کردم و این موضوع را به او اطلاع دادم و قرار شد لباس هایم به دستم برسد. وقتی لباس رسید تمرین کردم و مشکلی نبود.

  مگر پولت را از استقلال نگرفتی؟

  هنوز نه. باید بگویم من به احترام سرمربی تیم با استقلال تمرین می کنم و مدیر عامل استقلال تا امروز به وعده ای که داد عمل نکرده است. هنوز پولی نگرفته ام ولی قول داده اند که مشکلم را حل کنند تا من هم بدون دغدغه کارم را انجام دهم.

  از وضعیت استقلال خبر داشتی که به این تیم آمدی؟

  من می دانستم این تیم یکی از بهترین تیم های ایران است. حقیقتا شناختی از این تیم نداشتم ولی با تحقیقاتی که کردم متوجه شدم که یکی از پرطرفدار ترین تیم های ایران است. چون متوجه شدم تا مرحله خوبی در لیگ قهرمانان آسیا بالا آمده تصمیم گرفتم به استقلال بیایم تا قهرمانی در آسیا را با آنها تجربه کنم.

   

  در بازی استقلال مقابل بوریرام روی نیمکت بودی. این بازی چطور بود؟

  باید صادقانه بگویم بوریرام بهتر بازی کرد. آنها شرایط بهتری داشتند چون فصل بدنسازی خود را پشت سر گذاشتند و ما در ابتدای فصل هستیم و هنوز هماهنگ نشده ایم. طبیعی بود که با این شرایط آنها بهتر باشند. اما من مطمئن هستم در بازی برگشت خوب کار می کنیم و صعود می کنیم.

  هواداران استقلال را در این مدت چطور دیدی؟

  هواداران استقلال بسیار پرشور هستند و در این مدت متوجه شدم دوست دارند تیمشان با تعداد گل های زیاد حریفان خود را شکست دهد ولی به آنها می گویم این موضوع نیازمند زمان است و با گذشت زمان بهتر از این خواهیم شد.

  استقلال ایران بازی قلعه نویی لیگ قهرمانان آسیا تیم تمرین لباس احترام لاوره
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها