به گزارش پارس به نقل از ایسنا، دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و استقلال تهران با برد ۲ بر یک مهمانان تهرانی به پایان رسید. رسول خطیبی در نشست خبری پس از بازی اظهار کرد: ۳۰ دقیقه اول را طوفانی شروع کردیم ولی متاسفانه این روند ادامه نیافت. امیدوار بودم اولین بازی مان را در لیگ برتر با پیروزی شروع کنیم ولی متاسفانه این امر محقق نشد. از نظر فوتبالی بیشتر از استقلال موقعیت داشتیم.

وی ادامه داد: در کجای دنیا دیده شده است که مسئولین یک باشگاه از سه روز مانده به شروع بازی با تیم حریف به بازیکن زنگ بزنند و بگویند ما خواستار حضور تو در تیم مان هستیم و فکر او را درگیر کنند. ولی این موضوع از طرف استقلال اتفاق افتاده است و مسئولین این باشگاه چند بار با ما تماس گرفته اند و در مصاحبه هایشان نیز از سعید آقایی تعریف کرده اند. همچنین ما چند بار با اکبر محمدی تماس گرفتیم و گفته ایم که بازیکن ما را به تیم ملی دعوت کند ولی این گونه نشده بود ولی در حالی که چند روز مانده به بازی مان ۳۰۰ هزار بار به سعید آقایی زنگ زده اند و گفته اند که به اردوی تیم ملی بیاید و این موارد در روحیه و عملکرد بازیکن مان تاثیر گذاشته است و فکرش را خراب کرده اند و آیا آن ها نمی دانند که این بازیکن فردای آن روز در تیم خود بازی دارد؟

خطیبی گفت: ما در دفاع راست مشکل داریم و از این ناحیه ضربه خوردیم و استقلال توانست پیروز بازی باشد. در آینده تلاش بیشتری خواهیم کرد تا با موفقیت ظاهر شویم.

سرمربی جوان گسترش فولاد درباره داوری مسابقه های تیم های تبریزی بیان کرد: ما تا زمانی که در فدراسیون نماینده نداشته باشیم، این موضوع ها وجود دارد و داور در بازی امروز نیز عملکرد خوبی نداشت و بعضی از شعارهایی که در سکوها داده می شود را تایید می کنم.

وی در پایان اظهار داشت: مطمئن هستم و آنقدر به تیمم اعتقاد دارم که می دانم جزو ۱۰ تیم اول لیگ خواهیم شد. امروز با تیم قدرتمندی بازی کردیم و تقدیر الهی بود که نتیجه را واگذار کنیم.