به گزارش پارس به نقل از ایسنا، شب گذشته (چهارشنبه) مراسم تقدیر از ملی پوش والیبال استان در پارک رعنای دزفول برگزار شد.

در این مراسم سیدمحمد موسوی خطاب به نماینده و شهردار دزفول گفت: ما در بسیاری از زمینه های ورزشی و غیرورزشی استعدادهای فراوانی در دزفول داریم. خواست من این است که بسترهایی برای جوانان فراهم شود و مدرسه و سالن والیبال و فوتبال در دزفول احداث شود تا کسانی که استعداد دارند، بتوانند فعالیت های خود را انجام دهند. من فقط از مسوولان قول می خواهم که این کار را انجام دهند.

شهردار دزفول نیز با اشاره به حضور تیم والیبال دزفول در لیگ دسته یک کشور گفت: ما همکاری مان را برای رشد والیبال آغاز کرده ایم. همچنین نماینده و فرماندار دزفول نیز اظهار امیدواری کردند که در این زمینه تلاش کنند.

همچنین پاپی زاده، نماینده دزفول به جلسه ای که امروز برای تقدیر از موسوی در استانداری برگزار می شود اشاره و اظهار امیدواری کرد که قول استانداری برای اهدای جوایز، صد درصد محقق شود و دیگر شاهد مسایل پیش آمده هم چون برای عبدالرضا جوکار، نایب قهرمان پارالمپیک لندن نباشیم.

استقبال پرشور مردم کاملا مشهود بود؛ به طوری که در پارک رعنای دزفول جایی برای سوزن انداختن نبود. در این مراسم مردم دزفول یک صدا، با شعار" سید دوست داریم" از موسوی تشکر کردند.

در ادامه این برنامه که با آتش بازی نیز همراه بود، لوح های تقدیر و جوایزی از سوی نمایندگان دزفول و اندیمشک، مسوولان و نیز شرکت ها و سازمان های این شهرستان به این والیبالیست ارزنده خوزستانی اهدا شد.

موسوی در پایان مسابقات لیگ جهانی والیبال به عنوان بهترین مدافع روی تور مرحله نخست انتخاب شد.