• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69072

  علی فتح‌الله‌زاده می‌گوید برخی دوستان ناباب چیزهایی درباره نکونام به قلعه‌نویی گفته‌اند که باعث به وجود آمدن حاشیه‌هایی شده است.

  به گزارش پارس ، به نقل از جام نیوز، مدیرعامل باشگاه استقلال پس از پایان نشست باشگاه های بدهکار با کمیته انضباطی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه امروز ۶ – ۷ باشگاه دیگر هم آمده بودند تا همه بدانند که فقط ما بدهکار نیستیم. فصل گذشته ما پیشنهاد داده بودیم که فعلا ۳۰ درصد از درآمد باشگاه ها برای بدهی آن ها کنار گذاشته شود که امروز با این پیشنهاد موافقت شد و تحریم ها هم از روی تیم ها برداشته شد.

  وی افزود: حسن زاده در جریان پرداخت های ما نبود و ما را بدهکارترین تیم معرفی کرد، در حالی که من از سال گذشته بیشتر از یک و نیم میلیارد بدهی پرداخت کرده ام.

  فتح الله زاده در پاسخ به این سوال که آیا رویانیان هم با پیشنهاد شما موافقت کرد و با هم آشتی کردید، گفت: بله، رویانیان هم موافقت کرد. ما با هم قهر نیستیم. بازی های لیگ هنوز شروع نشده و ما می خواهیم فضای فوتبال را داغ کنیم. من به شوخی بعضی حرف ها را می زنم اما ایشان جدی می گیرند. البته هنوز متوجه نمی شوم که وقتی ایشان راه می رود، دارد می آید یا دارد می رود! باید در این باره بیشتر تمرین کنم.

  وی درباره آخرین شرایط نکونام هم گفت: او پیش از این جلسه در نشستی با کفاشیان برای بازی امشب حاضر شده بود. امروز مطالب روزنامه ها سوء تفاهم هایی را درباره رابطه نکونام و استقلال به وجود آورده بود که فردا آن را حل می کنیم. نمی خواهم بگویم روزنامه ها دروغ نوشتند اما حاشیه سازی کردند. بعید می دانم که نکونام از استقلال جدا شود. ان شاءالله فردا همه چیز را تمام می کنیم. متاسفانه برخی دوستان ناباب چیزهایی درباره نکونام به قلعه نویی گفته اند که باعث به وجود آمدن حاشیه هایی شده است.

  به گزارش ایسنا، مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه گفته می شود نکونام به تراکتورسازی نزدیک شده گفت: هر روز می گویند نکونام با یک تیم قرارداد بسته است. البته اگر مشکل از طرف ما باشد نمی توانیم هم او را نخواهیم و هم رضایت نامه اش را ندهیم. اما سعی می کنیم فردا مشکل را حل کنیم.

  خبرنگاری از فتح الله زاده پرسید قلعه نویی گفته هنوز نتوانسته ایم بازیکنی را جای جباری بیاوریم. مدیرعامل استقلال پاسخ داد: آن روزنامه عاشق جباری است. برای همین چنین تیتری زده است. باید اسم این روزنامه را بگذاریم" جبارسینگ" .

  وی درباره درگیری لفظی خود با رویانیان گفت: ایشان چهار مصاحبه علیه من کرد اما در جوابش چیزی نگفتم. من هر چهار بار یک بار به او جواب می دهم.

  فتح الله زاده که از پاسخ دادن به سوالی درباره شکایت جلال حسینی از او مطرح شده بود، خودداری می کرد، درباره سیزدهمین دوره لیگ برتر گفت: عدد ۱۳ برای ما خوش یمن است و خود من عدد ۱۳ را خیلی دوست دارم. ان شاءالله امسال هم قهرمان می شویم.

  وی درباره اینکه گفته می شود قرارداد استقلال با تیموریان شبیه ترکمنچای است گفت: بله، به نفع ما یک قرارداد ترکمنچای بوده است.

  استقلال بازی بازی های لیگ درآمد فتح الله زاده قلعه نویی کمیته انضباطی لیگ برتر مصاحبه یمن
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها