قسط آخرم را بدهید

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 69027

  بچیروویچ قرارداد نان و آبداری با فدراسیون بسکتبال منعقد کرده، اما پس از جهش ناگهانی قیمت دلار و طفره رفتن کمیته ملی المپیک از پرداخت این مبلغ، فدراسیون مجبور شد برای تامین دستمزد بچیروویچ از باشگاه متمول مهرام کمک گرفته و در عوض هدایت مهرام در لیگ برتر بسکتبال به مربی تیم ملی بسپارد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازافکارنیوز، ماجرای عجیب مبلغ قرارداد مهمد بچیروویچ بدل به دردسر تازه فدراسیون بسکتبال شده است. بچیروویچ قرارداد نان و آبداری با فدراسیون بسکتبال منعقد کرده، اما پس از جهش ناگهانی قیمت دلار و طفره رفتن کمیته ملی المپیک از پرداخت این مبلغ، فدراسیون مجبور شد برای تامین دستمزد بچیروویچ از باشگاه متمول مهرام کمک گرفته و در عوض هدایت مهرام در لیگ برتر بسکتبال به مربی تیم ملی بسپارد. یک معامله دو طرفه که منافع هر دو طرف در آن تامین می شد اما ظاهرا عملکرد معمولی بچیروویچ سبب شده تا مسئولان باشگاه مهرام قسط آخر قرارداد سرمربی صربستانی را تعدیل کنند که اعتراض شید سرمربی تیم ملی بسکتبال را به همراه داشته است.

  در حالیکه تیم ملی در اردوی آمادگی جهت حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا قرار دارد، بچیروویچ خواستار دریافت کامل قسط آخر قرارداد خود است و مهرامی ها نیز زیر بار آن نمی روند. از طرفی حساب فدراسیون بسکتبال مسئولان خالی تر از آن است تا بتواند در این وانفسا مبلغ مورد نظر بچیروویچ را پرداخت کند و همین نکته سبب شده تا در آستانه این رقابتها فدراسیون بسکتبال با دردسر بزرگی روبرو شود

  المپیک بسکتبال تیم ملی دستمزد دلار سرمربی تیم ملی لیگ برتر بسکتبال فدراسیون مهرام بچیروویچ
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها