• لینک کوتاه
 • کد خبر: 68933

  مصاحبه ای عجیب که در کشاکش جنگ رسانه ای دو باشگاه سرخابی بر سر مبلغ قراردادها و هزینه های دو تیم، استقلالی ها را در موضع ضعف قرار داد و البته دلخوری شدید فتح ا… زاده را به همراه داشت.

  به گزارش پارس ، به نقل ازافکارنیوز، در گرماگرم جریان جدایی کریم انصاری فرد از پرسپولیس، علی امیری معاون اجرایی استقلال و مسئول نقل و انتقالات باشگاه در مصاحبه ای عجیب ادعا کرد که باشگاه استقلال دو برابر مبلغ قرارداد پرسپولیس با انصاری فرد را به مهاجم سرخ ها پیشنهاد داده اما انصاری فرد آن را نپذیرفته است!

  مصاحبه ای عجیب که در کشاکش جنگ رسانه ای دو باشگاه سرخابی بر سر مبلغ قراردادها و هزینه های دو تیم، استقلالی ها را در موضع ضعف قرار داد و البته دلخوری شدید فتح ا… زاده را به همراه داشت که چرا بدون هماهنگی او چنین مصاحبه ای را انجام داده و بهانه به دست رقیب داده است.

  امیری نیز به فتح ا… زاده تاکید کرد که این مصاحبه را به سفارش سیدمهدی رحمتی دروازه بان استقلال انجام داده است! ظاهرا انصاری فرد که روابط دوستانه و صمیمانه ای با دروازه بان استقلال دارد، در جریان مذاکراتش با باشگاه پرسپولیس برای اینکه بتواند باشگاه و به ویژه علی دایی را مجاب به تمدید قرارداد خودش با پرسپولیس کند، به پیشنهاد مدیر برنامه هایش و برای بازارگرمی ادعا می کند که از استقلال پیشنهاد خیلی خوبی دارد و از رحمتی کمک می خواهد برای اثبات ادعایش کاری کند تا پیشنهاد خیالی آبی ها به او رسانه ای شود!
  رحمتی نیز برای کمک به رفیق جوانش از امیری درخواست می کند تا با یک مصاحبه جالب توجه ادعا کند که باشگاه استقلال به انصاری فرد پیشنهاد داده است! در حالیکه این پیشنهاد به هیچ وجه واقعیت نداشت!

  استقلال انصاری فرد باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس پرسپولیس جنگ دروازه بان رسانه علی دایی مصاحبه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها