• لینک کوتاه
 • کد خبر: 68917

  هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به رفتار برخی تماشاگران در دیدار نمادین تیم‌های ملی ۹۸ و ۲۰۱۴ گفت: واقعا از اینکه برخی تماشاگران مرا در این بازی هو کردند، تعجب کردم.

  به گزارش پ ارس ، به نقل ازمهر: هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به رفتار برخی تماشاگران در دیدار نمادین تیم های ملی ۹۸ و ۲۰۱۴ گفت: واقعا از اینکه برخی تماشاگران مرا در این بازی هو کردند، تعجب کردم.

  مجتبی جباری در حاشیه دیدار نمادین تیم های منتخب جام جهانی ۹۸ و ۲۰۱۴ که شنبه شب در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران حاضر گفت: این دیدار نمادین خوبی بود که برگزار شد و باید از تیم ملی در جام جهانی ۹۸ تقدیر می شد چرا که آنها تیم بسیار شایسته ای بودند.

  وی افزود: واقعا از این اتفاق خوشحال هستم چرا که بازیکنان این تیم شایسته تقدیر بودند. امیدوارم این رسم همیشه در ورزش ما بماند و سعی کنیم قدر پیشکسوتان و کسانی را که برای ورزش زحمت کشیده اند، را بدانیم.

  جباری با اشاره به رفتار برخی تماشاگران گفت: واقعا از اینکه برخی تماشاگران مرا هو کردند، تعجب کردم. فوتبال حرفه ای است و تماشاگران هم باید این موضوع را بپذیرند. امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در استادیوم ها نباشیم. من در حال حاضر بازیکن تیم سپاهان هستم و برای این تیم با همه وجود بازی خواهم کرد.

  استقلال بازی پیشکسوتان تیم ملی تیم های ملی جام جهانی فوتبال مجتبی جباری ورزشگاه آزادی تماشاگران
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها