احمد موسوی بازیکن استقلال هم به صورت انفرادی دور زمین دویده است اما موضوعی که باعث شد این بازیکن ناراحت و عصبانی‌تر شود مربوط به دستوری بود که هفته قبل به نگهبان ورزشگاه محل تمرین داده بودند: «احمد موسوی را به ورزشگاه راه ندهید!»

گفته بودند این بازیکن استقلال را به تمرین راه ندهید!/ پشت پرده حذف خرید جدید استقلال

 

به نظر می‌رسد تنها راه باقی مانده برای اضافه کردن رودی ژستد به لیست تیم استقلال خارج کردن ابوالفضل جلالی از لیست بازیکنان این تیم باشد. این در حالیست که احمد موسوی در لیست مازاد استقلال قرار گرفته اما راضی به توافق با مسئولان باشگاه نیست.

استقلالی‌ها برای اضافه کردن نام رودی ژستد بازیکن خارجی جدیدشان نیاز دارند تا یک بازیکن را از لیست خارج کنند از همین رو فرهاد مجیدی روی نام احمد موسوی دست گذاشته است. مدیران استقلال پس از اینکه مجیدی اعلام کرد موسوی را نمی‌خواهد به سختی به دنبال توافق با این بازیکن بودند تا او را راضی کنند به تیمی دیگر بپیوندد اما موسوی تا به حال راضی به این کار نشده است. مدیران استقلال به او پیشنهاد داده‌اند که با پرداخت مبلغی او را از لیست خارج کنند اما یک اتفاق باعث لج و لجبازی مدافع مازاد فرهاد مجیدی شد.

احمد موسوی که تحت قرارداد باشگاه استقلال است در روزهای گذشته در تمرین این تیم در باشگاه آرارات حاضر شده اما فرهاد مجیدی اجازه حضور او در تمرینات گروهی را نداده است. موسوی هم به صورت انفرادی دور زمین دویده است اما موضوعی که باعث شد این بازیکن ناراحت و عصبانی‌تر شود مربوط به دستوری بود که هفته قبل به نگهبان ورزشگاه محل تمرین استقلال داده بودند: «احمد موسوی را به ورزشگاه راه ندهید!»

مدافع راست استقلال که در لیست مازاد قرار گرفته وقتی جلوی در ورزشگاه با این برخورد مواجه می‌شود تصمیم خود را می‌گیرد که به هیچ وجه توافق نکرده و اجازه ندهد مربیان این تیم بازیکن جدیدی به لیست خود اضافه کنند!

موسوی آن روز به هر زحمتی بود خودش را به محل تمرین استقلال رساند و سرتمرین حاضر شد چرا که اعتقاد دارد بازیکنز این تیم است اما آن دستور خاص از یک فرد خاص را فراموش نکرد تا درنهایت استقلالی‌ها مجبور شوند ابوالفضل جلالی تنها مدافع چپ تخصصی خود را که ۲ ماه دیگر مصدومیتش مرتفع می‌شود را از لیست خارج کنند!