2 روز پیش موندودپورتیوو تیتر یک خود را به معاوضه بازیکن احتمالی بین بارسا و اتلتیکو اختصاص داد. بحث بر سر معاوضه آنتوان گریزمان با سائول نیگز بود و گویا کادر فنی بارسلونا نیز مشکلی با این مساله نداشت.

گریزمان دو سال پیش از اتلتیکو و با مبلغ 120 میلیون یورو راهی بارسا شد و دستمزد بسیار بالایی نیز دریافت می کند. سائول هم که فصل گذشته از ایده های دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو خارج شد، در جست و جوی راهی برای جدایی است و بی میل نیست مقصد بعدی اش بارسلونا باشد. او به دلیل نیمکت نشینی در اتلتیکو، در ترکیب تیم ملی اسپانیا نیز جایگاه ثابتش را از دست داد.

ساعاتی پیش نشریه اسپورت ادعا کرد که این ایده به بن بست خورده و تیم مدیریت ورزشی بارسلونا به این نتیجه رسیده است که معاوضه گریزمان و سائول سودی برای باشگاه نخواهد داشت.

طبق این گزارش، هیچ بازیکن اتلتیکو به منظور معاوضه، مورد علاقه بارسلونا قرار ندارد و دوم اینکه بارسلونا معتقد است بازپس فرستادن گریزمان به اتلتیکو باعث قدرتمندتر شدن این باشگاه خواهد شد، یعنی اتفاقی مشابه سال گذشته که لوئیس سوارز به اتلتیکو واگذار شد و رقیب مستقیم بارسا در راه قهرمانی لالیگا قدرتی مضاعف پیدا کرد. سوارز در نهایت با گل هایش عامل اصلی قهرمانی روخی بلانکو شد. بارسا قصد ندارد همان اشتباه را بار دیگر تکرار کند.