تیم ملی والیبال ایران در شرایطی از روز جمعه کار خود را در رقابت های لیگ والیبال ملت ها در کشور ایتالیا شروع خواهد کرد که هدف اصلی اش حضور در رقابت های المپیک 2020 توکیو است.

این مسابقات قطعا بهترین فرصت برای آلکنو،سرمربی جدید و اهل روسیه تیم ملی والیبال است تا پیش از فرا رسیدن بازی های المپیک، 15 بازی جدی و با کیفیت را با تیم ملی سپری کند و برای آن رقابت های اصلی، شناختی کامل از تیم پیدا کند.

تیم ملی والیبال ایران درست مثل سایر تیم ها که همگان خود را برای المپیک آماده می کنند، با ترکیب کامل خود به این مسابقات آمده و نفراتی چون میلاد عبادی‌پور، رضا عابدینی، سعید معروف، سیدمحمد موسوی، پوریا فیاضی، محمدرضا حضرت‌پور، مسعود غلامی، امیر غفور، صابر کاظمی، محمدجواد معنوی‌نژاد، علی‌اصغر مجرد، علی شفیعی، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی، امیرحسین اسفندیار و بردیا سعادت تشکیل دهنده لیست 17 نفره ایران برای حضور در رقابت هایی هستند که به طور متمرکز در شهر ریمینی ایتالیا برگزار می شود.

در این میان بازیکنان تیم ملی تست کرونا هم داده اند و جواب ها همه منفی بوده تا همه چیز برای حضور پرقدرت در رقابت های لیگ والیبال ملت ها فراهم باشد. لیگی که از روز جمعه آغاز می شود و برنامه بازی های ایران در آن به شرح زیر است:

ایران -ژاپن جمعه ۷ خرداد ساعت ۱۵:۳۰

ایران –روسیه شنبه ۸ خرداد ساعت ۱۴:۳۰

ایران –هلند یکشنبه ۹ خرداد ساعت ۱۴:۳۰

ایران –کانادا پنج شنبه ۱۳ خرداد ساعت ۱۴:۳۰

ایران –ایتالیا جمعه ۱۴ خرداد ساعت :۱۹:۰۰

ایران –بلغارستان شنبه ۱۵ خرداد ساعت ۲۲:۰۰

ایران –امریکا چهارشنبه ۱۹ خرداد ساعت ۲۰:۳۰

ایران –صربستان پنج شنبه ۲۰ خرداد ساعت ۱۲:۳۰

ایران –آلمان جمعه ۲۱ خرداد ساعت ۱۲:۳۰

ایران – استرالیا سه شنبه ۲۵ خرداد ساعت ۱۴:۳۰

ایران –برزیل چهارشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۲۳:۳۰

ایران اسلوونی پنج شنبه ۲۷ خرداد ساعت ۱۸:۳۰

ایران –فرانسه دوشنبه ۳۱ خرداد ساعت ۱۵:۳۰

ایران -لهستان سه شنبه ۱ تیر ساعت ۱۷:۳۰

ایران –آرژانتین چهارشنبه ۲ تیر ساعت ۱۸:۳۰