رضا یزدان‌دوست ، درباره پیروزی یک بر صفر پدیده خراسان مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: گل‌گهر جزو تیم‌های ثروتمند و پُرمهره لیگ برتر است که مربی باتجربه‌ای چون قلعه‌نویی را روی نیمکت دارد.

واقعاً بازی سختی داشتیم، اما نکته مهم این بود که رحمتی حریف را به خوبی آنالیز کرده بود و با نقاط ضعف و قوت گل‌گهر آشنا بودیم. در واقع رحمتی یک راه روشن را به ما نشان داد و خوشبختانه توانستیم پیروزی مهمی را در زمین خودمان به دست بیاوریم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش بیان کرد: بازی را با پرس شدید شروع کردیم. در همان دقایق ابتدایی چند موقعیت خوب داشتیم و باید در نیمه اول گل می‌زدیم. در دقایق ابتدایی نیمه دوم اما نمایش خوبی نداشتیم و عقب‌نشینی کردیم. احساس می‌کردم خسته شده بودیم، اما در ادامه دوباره شرایط تغییر کرد و تعویض‌هایی که انجام شد نیز به تیم کمک کرد. جدا از گلی که زدیم، باید چند بار دیگر هم به گل می‌رسیدیم.

مدافع پدیده در مورد گل سه امتیازی خود تصریح کرد: اینقدر در طول بازی ضربه سر زده بودم که دیگر خسته شده بودم. واقعاً روی آن ضربه کرنر دیگر قصد نفوذ نداشتم، حتی زمانی که رحمتی برای بار اول گفت که نفوذ کنم، گفتم نمی‌توانم. در نهایت با اصرار او جلو رفتم و روی ضربه کرنر گل زدم. بعد از گل هم به همین دلیل به سمت آقا مهدی رفتم و او را در آغوش گرفتم. رحمتی امسال واقعاً خیلی زحمت کشید و جدا از مسائل فنی، مجبور بود مشکلات تیم را هم برطرف کند. خوشحالم که این بازی را بردیم تا رحمتی را خوشحال کنیم.